Zamiatarki spalinowe – ułatwienie prac porządkowych

0
1526

Jeśli utrzymanie w czystości podwórka lub dużego podjazdu sprawia Ci problem i jest zbyt czasochłonne, dobrym pomysłem jest zakup zamiatarki spalinowej. To kompleksowe urządzenie w szybki i bardzo skuteczny sposób pomoże zamieść niepotrzebny brud, piasek i liście, a zimą może być wykorzystane jako odśnieżarka.

Szybkie i skuteczne zamiatanie

Zamiatarki spalinowe to niezwykle poręczne urządzenie mechaniczne idealnie nadające się do zamiatania i odśnieżania gospodarstw, obejścia domu, a także dużych tarasów, parkingów, chodników, alejek oraz placów. Dzięki zamiatarce spalinowej nie tylko zaoszczędzimy czas, ale wykonamy tego typu prace dużo skuteczniej. 

Oferowane przez firmę Tielbüerger zamiatarki spalinowe to urządzenia, które zdecydowanie odmienią kwestię łatwości utrzymania obejścia naszego domu w czystości. Dodatkowo są one przydatne przez cały rok, nadając się również do stosowania w charakterze pługu odśnieżającego.

Kilka szczegółów technicznych

Zamiatarka spalinowa oferowana przez firmę Tielbüerger odznacza się wysoką jakością wykonania oraz dużą funkcjonalnością. Wbudowany napęd kół sprawia, że operowanie tego typu urządzeniem nie wymaga większego wysiłku i jest bardzo sprawne. 

Posiada regulację obrotów szczotek, która umożliwia dostosowanie pracy zamiatarki do rodzaju zamiatanych nieczystości, a w przypadku odśnieżania, umożliwia zmianę odległości wyrzutu śniegu na bok. Ponadto zamiatarka posiada 3 biegi jazdy do przodu oraz 1 bieg jazdy do tyłu. Tego typu urządzenie jest stosunkowo niewielkie, co ułatwia operowanie nim w obejściu domu. Zamiatarka ma szerokość około jednego metra, rozwijając prędkość od 2,6 do 4,2 kilometra na godzinę. Maksymalna wydajność wynosi 4200 metrów kwadratowych na godzinę. 

Zamiatarki spalinowe firmy Tielbürger wyposażone są w niezwykle trwałe i niezawodne silniki marki Honda GXV1600, na które producent daje 3 lata gwarancji. Dodatkowo tego typu urządzenie posiada pojemnik z tworzywa sztucznego, do którego zamiatane są nieczystości. Dzięki temu pozbycie się zamiatanych nieczystości jest niezwykle proste – po napełnieniu się pojemnika, wrzucamy po prostu jego zawartość do śmietnika.

Zamiatarki spalinowe Tielbüerger mają również zamontowany zraszacz, który sprawia, że podczas czyszczenia powierzchni nie powstaje chmura pyłu i kurzu. W przypadku używania zamiatarki w charakterze pługu do odśnieżania śniegu producent dołącza do zakupionego zestawu komplet łańcuchów na koła.

Zamiatarka spalinowa to doskonałe rozwiązanie dla właścicieli dużych posesji, a także znakomita opcja dla firm. Utrzymanie czystości podjazdu, podwórka czy firmowego parkingu jest dużo łatwiejsze i szybsze przy użyciu profesjonalnych i niezwykle funkcjonalnych zamiatarek spalinowych firmy Tielbüerger.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here