Imprezy integracyjne, wesela, konferencje coraz częściej organizowane się w namiotach eventowych. Rozwiązanie jest innowacyjne, nietypowe i z pewnością sprzyja dobrej zabawie, tudzież przyswajania wiedzy w pięknym otoczeniu. Często firmy decydują się na wynajem namiotów eventowych na kampanie reklamowe – jest to tańsza, wygodna forma, która przede wszystkim odznacza się oryginalnością. Poznaj inne zalety imprez w namiotach eventowych.

Jedną z większych zalet organizacji imprez w namiotach eventowych jest to, że taki namiot możemy postawić praktycznie w każdym miejscu. Dobrowolnie możemy zdecydować, gdzie odbędzie się dane przyjęcie, konferencja czy wesele. Z pewnością jest to nieszablonowe rozwiązanie, a przede wszystkim innowacyjne. Przykładowo, zorganizowanie konferencji w namiocie eventowym, na łonie natury w sprzyjających warunkach do odpoczynku, na pewno zrobi wrażenie wśród uczestników, co pozytywnie wpłynie na wizerunek firmy. W końcu, w biznesie najważniejsze jest, aby się wyróżnić, a zadowoleni klienci są najlepszą reklamą. Ponadto namioty eventowe sprzyjają wieczornej integracji.

Zalety namiotów eventowych

Decydując się na wynajęcie namiotu imprezowego mamy szeroką gamę możliwości aranżacji wnętrza, dopasowanie powierzchni namiotu do ilości gości oraz stworzenie wymarzonego wystroju. Można rzec, że wszystko zależy od nas. Jest to niesamowita wygoda, a także mniejsze koszty niż organizacja konferencji czy przyjęcia w ekskluzywnym miejscu. Namioty najczęściej nie mają żadnych słupów i mocowań, dzięki czemu pozwalają stworzyć odpowiednią i nieograniczoną przestrzeń.

Każdy lubi czuć się swobodnie, a namioty eventowe dają taką możliwość. Żaden sąsiad nie będzie interweniował z powodu hałasów i głośnej muzyki. Impreza w namiocie eventowym pozwoli bawić się dobrze do białego rana. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w ciszy i spokoju porozmawiać na świeżym powietrzu, a później ponownie wejść w imprezowy klimat. Nawet najgorsza pogoda nie jest w stanie popsuć dobrej zabawy.

W namiocie eventowym znajduje się ogrzewanie, a więc w nocy i w zimniejsze dni komfort będzie zapewniony. Kiedy za oknem pojawi się deszcz, wystarczy, tylko opuścić ściany boczne, a co najważniejsze poszycie namiotu jest wodoszczelne oraz odporne na promienie UV. Namiot posiada specjalny fartuch, który odprowadza wodę na zewnątrz zapobiegając dostaniu się jej do środka. Z kolei powłoki są dwustronnie lakierowane, dzięki czemu są odporne na wysokie temperatury i promienie UV. Możesz mieć pewność, że w upalnym dniu w namiocie będzie optymalna temperatura.

Źródło: Das Company – Hale namiotowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here