Szukając inspiracji do zmiany swojego mieszkania w bardziej nowoczesne i designerskie miejsce natrafiłam na pomysł małych zmian i dodania do mojego wnętrza nowości jakiej nie znalazłam w mieszkaniach u moich znajomych.

Nowoczesny design. 

Szukając czegoś innego, co mogłoby się wyróżniać wśród stylizacji wnętrz natrafiłam na fotele tapicerowane przyjemnym i miękkim materiałem welurowym. Fotele w nowoczesnym designerskim projekcie na jednej nodze z opcjami dopasowania podstawy. Opcje dopasowania podstawy pozwoliły mi na wybranie najbardziej wygodnej podstawy pod względem użyteczności fotela. Podstawa z kółkami jezdnymi sprawdziła się do fotela przy biurku, a podstawa okrągła chromowana i podstawa krzyżak przy fotelach od salonu.

Tapicerka z efektem przetarcia materiału.

Zachwyciłam się tą tapicerką, szczególnie gdy zobaczyłam jej szare i niebieskie odcienie! Piękny efekt przetarcia materiału przy dotknięciu tapicerki. Zostałam oczarowana przez ten miękki i gładki materiał fotela.

Fotele tapicerowane miękkim welurowym materiałem.

Fotele prezentują się pięknie w jasnych aranżacjach. Szary fotel szczególnie dobrze współgra z pastelowymi odcieniami różu lub koloru baby blue.

Na zdjęciach widać efekt przetarcia. 

Fotele tapicerowane miękkim i przyjemnym w dotyku materiałem welurowym. 

Niebieska tapicerka z welurowego materiału zachwyciła mnie najbardziej. 

Szara, welurowa tapicerka również zrobiła na mnie fantastyczne wrażenie.

Na zdjęciach widać efekt przetarcia materiału, w postaci różnic kolorystycznych. 

Efekt ten gwarantuje miękkość tapicerki. 

Jeżeli zainteresowały Cię modele tapicerowane miękkim welurem, wejdź na stronę www.eversun.pl i napisz do obsługi klienta.

Możesz też sprawdzić, w wyszukiwarce sklepu wpisując słowo „welur” .

Dzięki temu uzyskasz listę foteli, które są obite miękkim welurowym materiałem. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here