Projektowanie wnętrz - bo kuchnia to serce domu

Kuchnia często nazywana jest sercem domu. To w niej spędza się wiele czasu, podczas przygotowywania posiłków, ale również rozmawiając przy kawie. Zatem w trakcie jej urządzania warto skorzystać z usług profesjonalistów, gdyż to pomieszczenie musi być zarówno odpowiednio zagospodarowane, ale również stanowić ozdobę mieszkania, czy domu. Niezwykle interesującą ofertę można znaleźć na stronie http://www.line-design.pl/.

Kuchnia- funkcjonalność w eleganckim wydaniu

Kuchnia powinna być funkcjonalna, aby ułatwić codzienną pracę. Również powinna świetnie się prezentować. Na samym początku najlepiej wybrać odpowiednie meble. Tutaj należy zdecydować się na styl i motyw przewodni. Dla miłośników klasyki i ponadczasowej elegancji najlepiej sprawdzą się proste fronty drewniane. Widoczne na nich sęki podkreślają ich unikalność. W takim wypadku należy odpowiednio zaprojektować ścianę nad blatem. Ciekawym wyborem jest płyta szklana z motywem przyrody. Dla amatorów białych mebli i stylu skandynawskiego oraz prowansalskiego, lepiej sprawdzi się kamień dekoracyjny np. imitujący cegły, czy też mozaika. Oczywiście ważne jest także oświetlenie. W kuchni najlepszym wyborem są wiszące lampy w minimalistycznym wydaniu.

Kuchnia- a może wyspa kuchenna?

Doskonałym rozwiązaniem, a przy tym świetną ozdobą jest wyspa kuchenna. Funkcjonalność i jej dekoracyjny charakter zachwycają. Można na jej blacie przygotowywać posiłki, ale również ustawić przy niej stołki, dzięki temu kuchnia będzie miała także charakter jadalni. Oczywiście wybór odpowiednich stołku jest tutaj bardzo ważny. Obecnie absolutnym must have są hokery. Mogą one być proste, ale również wyróżniać się dizajnem. Ich niebanalne formy niewątpliwie dodają charakteru temu pomieszczeniu. Jeżeli kuchnia ma mały metraż, to zamiast wyspy można zdecydować się na blat przyścienny w odwróconą literę L, gdzie również sprawdzą się wysokie stołki Oczywiście w kuchni nie może także zabraknąć dodatków, zatem pojemniki na cukier, herbatę i kawę są doskonałym wyborem, można też wybrać dekoracyjne patery. Na ścianie warto powiesić też oryginalny zegar.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here