okna dachowe Fakro

Wybierając okna dachowe należy zwrócić uwagę na wielkość i styl okna, a także na rodzaj otwierania. Najczęściej spotykane rodzaje okien dachowych to okna stałe, otwierane ręcznie i otwierane elektrycznie. Okna stałe są najbardziej ekonomiczną opcją i najlepiej sprawdzają się w pomieszczeniach, które nie wymagają dużej wentylacji. Okna otwierane ręcznie są droższe od okien stałych, ale oferują możliwość otwarcia okna w celu wentylacji. Elektryczne okna otwierające są najdroższą opcją, ale oferują wygodę bycia w stanie otworzyć i zamknąć okno za pomocą przycisku.

Rodzaje okien dachowych

Istnieje wiele rodzajów okien dachowych, ale najczęściej spotykane są świetliki i lukarny. Świetliki są zainstalowane w dachu i pozwalają na wejście światła do domu z góry. Lukarny są podobne do świetlików, ale wystają z dachu i mają własne ściany i dach. Zarówno świetliki, jak i lukarny można otwierać, aby przewietrzyć dom.

Okna dachowe z górnym uchwytem otwierającym

Okna dachowe z klamką otwieraną od góry to rodzaj okien, które są zazwyczaj stosowane na poddaszach lub w innych pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni. Są one zaprojektowane tak, aby otwierać się od góry, co pozwala na maksymalne doświetlenie i wentylację. Wiele modeli jest również wyposażonych w ekran, który chroni przed insektami i innymi szkodnikami.

Okna dachowe z klamką w dolnej części okna

Okna dachowe z klamką w dolnej części okna są idealne do wpuszczania naturalnego światła i świeżego powietrza, a jednocześnie zapewniają prywatność. Zamontowana u dołu klamka ułatwia otwieranie i zamykanie okna, nawet gdy drogę zagradzają meble.

Okna dachowe Fakro

Fakro to wiodący producent okien dachowych, oferujący szeroką gamę produktów pasujących do każdego domu. Wszystkie okna dachowe Fakro są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami, z naciskiem na efektywność energetyczną i trwałość. Firma oferuje szeroki wybór rozmiarów, stylów i wykończeń, aby dopasować się do każdego gustu. Okna Fakro są łatwe w montażu i dostarczane z przejrzystą instrukcją.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here