Jaka nitownica do nitonakrętek? TOP 3 w 2023 roku

0
705

Nitownica do nitonakrętek może być niezwykle przydatnym narzędziem do wykonywania zespoleń różnego typu materiałów. Jakie nitownice ręczne do nitonakrętek są godne polecenia? Poznaj ranking 2023 nitownic.

1.    Nitownica ręczna FireFly do nitonakrętek

Szukasz sprawdzonego sprzętu do nitowania przy pomocy nitonakrętek? Jeśli zależy Ci na dobrej jakości urządzeniu, różnego typu nitownice do nitonakrętek porównasz na www.incop.pl, co pozwoli Ci zakupić sprzęt dopasowany do specyfiki wykonywanej pracy. Niezwykle skuteczna jest dostępna tam nitownica FireFly producenta GESIPA, która została stworzona do nitowania przy użyciu aluminiowych nitonakrętek w rozmiarze od M3 do M6, a także nitonakrętek ze stali o wielkości od M3 do M5.

Nitownica do nitonakrętek FireFly jest wyposażona w system dźwigni i mechanizm zapadkowy, które zapewniają komfort pracy. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom konieczność użycia siły rąk do osadzenia w otworze nitonakrętki została ograniczona do 40%. Praca z tą nitownicą do nitonakrętek nie wymaga zastosowania dodatkowych narzędzi do wymiany trzpienia gwintowego i nasadki. Sprzęt zapewnia dziewięciomilimetrowy skok, dzięki czemu umieszczanie nitonakrętek jest niezwykle proste niezależnie od grubości materiałów. Istnieje również możliwość regulacji skoku osadzania nitonakrętek oraz długości trzebienia gwintowego.

2.    Nitownica ręczna GBM 10 do nitonakrętek

Drugie miejsce w rankingu najlepszych nitownic do nitonakrętek 2023 zajmuje nitownica ręczna GBM 10. To urządzenie również jest przeznaczone do umieszczania nitonakrętek od M3 do M6 wykonanych z aluminium, a także nitonakrętek nie większych niż M5 m.in. ze stali nierdzewnej i mosiądzu. Ta nitownica ręczna została wyposażona w system regulacji skoku przy użyciu nakrętki radełkowej z podziałką, co pozwala precyzyjnie umieszczać nitonakrętki w otworach.

Podkładka sprężysta tej nitownicy do nitonakrętek zabezpiecza gwintowany trzebień i umożliwia sprawną jego wymianę bez konieczności użycia dodatkowego sprzętu. Korpus tej nitownicy został wykonany z wysokiej jakości aluminium odlewanego pod ciśnieniem, natomiast ramiona kleszczy z chromowo-wanadowej stali. Ta nitownica ręczna posiada również ergonomiczne uchwyty, co zapewnia wygodę pracy.

3.    Nitownica ręczna do nitonakrętek M3-M6 Yato YT-36140

Na uwagę zasługuje również nitownica producenta Yato do wykonywania połączeń przy użyciu nitonakrętek. Łączenie materiałów odbywa się przy pomocy wewnętrznie gwintowanej tulei, dzięki czemu możliwe jest przymocowanie dodatkowych elementów śrubami lub wkrętami do metalu. Ta nitownica ręczna umożliwia osadzanie nitonakrętek w rozmiarach M3, M4, M5 i M6. Sprzęt ten został wykonany ze stali chromowo-molibdenowej. Antypoślizgowa rękojeść tej nitownicy do nitonakrętek zapewnia niezwykły komfort pracy z narzędziem.

Wybierając nitownicę do nitonakrętek, zwróć uwagę na jakość wykonania sprzętu i rodzaj nitonakrętek, do których jest przeznaczony. Dzięki temu narzędzie będzie spełniać Twoje oczekiwania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here