Realizacja inwestycji przy ulicy Cystersów opierała się na pomysłach architektonicznych, których zastosowanie nie jest powszechne w budownictwie mieszkaniowym.

Jedno z najbardziej niekonwencjonalnych rozwiązań to atrium – otwarta przestrzeń znajdująca się w centralnej części budynku, oświetlana przez naturalne światło padające z góry. Przeszklony sufit stanowi kolejne novum, a jednocześnie jest elementem podkreślającym obecność atrium i zapewniającym mnóstwo światła, niezależnie od pory dnia. Granicę rozległej, prostokątnej przestrzeni wyznaczają otwarte korytarze, z których wchodzi się do mieszkań. W centralnej części atrium znajduje się przeszklona winda Schindlera – szybka i bezpieczna. Dzięki niej pokonanie siedmiu pięter zajmuje niewiele czasu.

Do powierzchni mieszkań znajdujących się na najniższych kondygnacjach zaliczają się również obszerne tarasy, a także ogródki. Obecność tych elementów zapewnia podwyższony komfort wynikający z eksploatacji poszczególnych lokali. Kolejny atut mieszkań to przemyślany rozkład zapewniający wygodę użytkowania, właściwie niezależnie od wielkości przestrzeni mieszkalnej. Do dyspozycji nabywców pozostaje również dwupoziomowy parking podziemny. Dzięki wprowadzeniu takiego rozwiązania można zgrabnie uniknąć problemów wynikających z konieczności poszukiwania wolnych miejsc parkingowych wokół inwestycji.

Architekci, którzy stworzyli budynki znajdujące się w Krakowie, przy ulicy Cystersów, skupili się na tym, by zapewnić mieszkańcom maksimum jasnej, otwartej przestrzeni – nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz. W przypadku projektowania zabudowy wielorodzinnej to zdecydowanie niełatwe zadanie. Realizacja przedsięwzięcia wymagała stosowania nowoczesnych metod i technologii, a także materiałów najwyższej klasy. Szczęśliwie, udało się zrealizować najważniejsze założenia.

Inwestycja Budrem Kraków ul. Cystersów została stworzona z myślą o nabywcach, którym zależy na nowoczesnych rozwiązaniach architektonicznych i budowlanych, zapewniających maksimum komfortu w trakcie eksploatacji budynków mieszkalnych. Atrium zatopione w blasku promieni słonecznych wpadających przez szklany sufit, otwarte korytarze, które sprzyjają nawiązywaniu relacji sąsiedzkich – maksimum jasnej przestrzeni powoduje, że można czuć się doskonale w swoim miejscu zamieszkania. Chodzi w tym przypadku także o przestrzenie oddane do wspólnego użytku. Mieszkania również są obficie oświetlone, a to za sprawą obecności optymalnie dużych okien i najkorzystniejszego usytuowania budynków.

Więcej na ten temat przeczytasz na stronie : Nowe mieszkania w Krakowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here