Dozowniki do łazienki – wyposaż toaletę w produkty Tork

0
1398

Dozowniki na ręczniki papierowe, papier toaletowy i mydło to podstawowe elementy wyposażenia łazienki. Pozwalają na zachowanie higieny, dbają o komfort Twoich pracowników i klientów, a nawet redukują zużycie produktów. Dostępne w sklepie e-higiena24.pl dozowniki sprawdzą się restauracjach, biurach, obiektach rekreacyjnych, placówkach medycznych, kosmetycznych i wszędzie tam, gdzie higiena ogrywa kluczową rolę.

Dozowniki na ręczniki papierowe Tork

W sklepie e-higiena24.pl znajdziesz szeroki wybór stylowych i nowoczesnych dozowników na ręczniki papierowe marki Tork. Jeśli zależy Ci na higienicznych dozownikach, zapewniających stały dostęp do czystego papieru postaw na bestsellerowe modele takie jak np. dozowniki Tork Matic H1, podajniki Tork Reflex M4 czy Tork Xpress H2.

Tork dozownik na ręczniki papierowe w rolce Tork Matic doskonale sprawdzi się w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Dzięki niezawodnemu mechanizmowi dozownik podaje papier odcinek po odcinku i redukuje zużycie ręczników. Rolka jest w pełni chroniona i zamknięta w dozowniku, dlatego masz pewność, że korzystasz zawsze z czystego, higienicznego papieru. Ułatwienie dla personelu sprzątającego stanowi wskaźnik zużycia wkładu, dzięki któremu pracownicy nie muszą otwierać dozownika, aby sprawdzić ilość zużytych ręczników.

W miejscach o dużym natężeniu ruchu doskonale sprawdzi się również dozownik na ręczniki centralnie dozowane Tork Reflex. Dozownik umożliwia szybkie pobranie papieru jedną ręką i pozwala na dozowanie ręczników papierowych zawsze po jednym odcinku. Ten łatwy w użyciu i higieniczny dozownik pozwala na zmniejszenie zużycia ręczników papierowych nawet o 37%. Podajnik posiada solidną konstrukcję zaprojektowaną pod kątem najtrudniejszym zadań – dlatego szczególnie polecamy go w firmach produkcyjnych i miejscach narażonych na akty wandalizmu.

Natomiast w miejscach o średnim i małym natężeniu ruchu warto postawić Tork dozownik na ręczniki papierowe w składce Xpress. Dozownik posiada smukły kształt i wbudowane zabezpieczenie chroniące przed wypadaniem wkładów. Podobnie jak ręczniki Tork Matic i Tork Reflex, pozwala na ograniczenie zużycia papieru i odpadów. To, co wyróżnia dozownik Tork Xpress to również bezproblemowa obsługa i łatwa wymiana wkładów. Dodatkowo dozownik posiada zabezpieczenie przed przepełnieniem.

Dozownik do papieru toaletowego Tork

Dozownik na papier toaletowy umożliwia higieniczne korzystanie z papieru. Rolki papieru są schowane w dozowniku i zabezpieczone przed wypadaniem, dzięki czemu są zawsze czyste i chronione przed zmoczeniem. Dostępne w sklepie e-higiena24.pl nowoczesne i wydajne dozowniki do papieru toaletowego Tork zapewniają wysokie standardy higieny i stały dostęp do papieru.

Do miejsc o średnim i dużym natężeniu ruchu polecamy innowacyjne dozowniki Tork Smartone. Podajniki dozują papier odcinek po odcinku ze środka rolki, dlatego masz pewność, że zawsze dotykasz czystego papieru. Dzięki takiemu dozowaniu zużyjesz nawet 40% mniej papieru toaletowego w porównaniu do tradycyjnych pojemników na rolki jumbo. Duża pojemność dozowników do papieru toaletowego Tork SmartOne oszczędza również nakład pracy i dba o to, aby papier był zawsze dostępny w pojemniku.

Do łazienek o średnim i wysokim natężeniu ruchu polecamy również dozowniki Tork do papieru toaletowego Mid-size. Te innowacyjne dozowniki z automatyczną zmianą rolek doskonale sprawdzą się w miejscach, w których liczy się wydajność oraz stała dostępność do papieru. Automatyczna zmiana rolek ułatwia dostęp do nowej rolki, a puste gilzy zostają zawsze w dozowniku, co pomaga utrzymać czystość i porządek w łazience.

A może szukasz dozownika, który świetnie sprawdzi się w toaletach o małym i średnim natężeniu ruchu? W ofercie marki Tork znajdziesz również dozowniki na papier toaletowy w listkach Tork Folded. Podajniki wydają papier pojedynczo, odcinek po odcinku, a więc każdy użytkownik dotyka tylko swojego papieru. Dodatkowo zapewniają łatwe uzupełnianie wkładców, a ich smukła obudowa nie zajmuje dużo miejsca.

Dozownik do mydła Tork

Dozowniki do mydła mają również istotne znaczenie – szczególnie w toaletach publicznych. Często wybierane dozowniki na mydło dolewane nie zapewniają optymalnej higieny. Jeśli nie są odpowiednio myte i dezynfekowane stają się skupiskiem bakterii, które później przedostają się na dłonie. Dlatego w łazienkach publicznych warto postawić na dozowniki na mydło Tork w systemie zamkniętym. Mydło Tork zamknięte jest w jednorazowych butelkach z pompką, przez co zapewnia higienę i zmniejsza ryzyko przenoszenia bakterii. Warto dodać, że dozowniki na mydło Tork są łatwe w obsłudze dla dzieci i osób starszych. A wymiana wkładów i czyszczenie pojemników są intuicyjne i proste. W ofercie marki Tork znajdziesz zarówno dozowniki do mydła w płynie, jak i dozowniki do mydła w pianie.

Dozowniki do łazienki Tork – gdzie kupić?

Dozowniki do łazienki marki Tork kupisz w naszym bogato wyposażonym sklepie internetowym e-higiena24.pl. Oferujemy dozowniki na ręczniki papierowe w roli Tork Matic, w składce Tork Xpress, jak i ręczniki papierowe ZZ. Posiadamy profesjonalne dozowniki na mydło w piance, płynie i sprayu oraz pojemne i higieniczne dozowniki na papier toaletowy. W naszym sklepie e-higiena24.pl kupisz zarówno popularne systemy dozowników, takie jak np. Tork 551000, Tork 552000, Tork 552100, Tork 561500, Tork 560000, Tork 555000, Tork 680000, jak i mniej znane modele. Oprócz dozowników do łazienki oferujemy również produkty uzupełniające, takie jak kosze na śmieci z tej samej serii, podajniki woreczków sanitarnych, dozowniki do odświeżaczy powietrza czy dozowniki na nakładki sedesowe. Nie czekaj już teraz zapoznaj się z naszym asortymentem na e-higiena24.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here