Niezależnie czy planujemy zmienić wyposażenie całego mieszkania czy jedynie na nowo urządzić salon – w obu przypadkach z pewnością przyda się porządna dawka inspiracji i znajomość świeżych trendów na rynku meblarskim. Między innymi z tego powodu powstały galerie meblowe, by zapewnić komfort w poszukiwaniu wymarzonego wystroju wnętrz, w prawdziwie designerskim stylu.

Mając do dyspozycji kilkadziesiąt sklepów meblowych zlokalizowanych w jednym miejscu, ciężko jest wyjść bez gotowego pomysłu na remont mieszkania, bądź na przykład wizji na nową aranżację kuchni.

Galerie meblowe niewątpliwie są źródłem inspiracji. Przygotowane przez specjalistów przykładowe wystroje wnętrz stają się dla nas cenną wskazówką, ponieważ im więcej skumulujemy pomysłów, tym stworzymy lepszą koncepcję nowego mieszkania. Jednakże wyeksponowanie mebli i aranżacji nie jest jedyną zaletą galerii wnętrzarskich, oto kilka dodatkowych powodów, by odwiedzić jedną z nich.

Możliwość otrzymania cennych porad

Galerie meblowe tworzą ludzie z pasją, dlatego bez przeszkód można prosić pracowników o pomoc i radę. Nie każdy przecież musi znać najlepsze rozwiązania kolorystyczne do swojej małej sypialni lub wiedzieć, że mebli których akurat szuka są charakterystyczne dla stylu prowansalskiego. Podobnie w przypadku, gdy wahamy się między różnymi gatunkami tkaniny lub rodzajem kanapy do salonu. Będąc w galerii meblowej możemy porozmawiać i zasięgnąć szczerej opinii.

Możliwość porównania wielu produktów

Domy meblowe pomagają dokonać właściwej decyzji, dzięki możliwości zobaczenia wszystkich potrzebnych nam elementów aranżacji w ciągu jednego dnia. Nie ma potrzeby jechać za sofą na drugi koniec miasta, ponieważ w galerii jesteśmy w stanie obejrzeć niemal wszystkie interesujące nas modele. Porównać możemy także jakość wykonania, kolorystykę oraz przede wszystkim cenę. Pomoże nam to nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale także czas, który ograniczony często staje się powodem nieudanych zakupów.

Dodatkowe usługi jak transport czy montaż

Wybranie samodzielnie odpowiednich mebli do mieszkania to jednak nie koniec trudnych dylematów, dlatego galerie meblowe oferują transport w dowolne miejsce, także poza miastem zakupu. Na przykład Domar – największa galeria wnętrz na Dolnym Śląsku, zapewnia transport wraz z wniesieniem na piętro, przez 7 dni w tygodniu dopasowując jednocześnie termin do potrzeb klienta. Kolejną usługą, z której często korzystają klienci galerii jest przygotowanie i złożenie wybranych mebli. Bywają momenty, że instrukcja montażu wydaje się dla nas zbyt skomplikowana, ponieważ zawiera wiele drobnych elementów albo zwyczajnie nie mamy czasu zająć się tym wszystkim osobiście.

Możliwość wsparcia polskich artystów

Spacerując po galerii wnętrz natrafimy na popularne światowe marki, z którymi prawdopodobnie każdy niejednokrotnie miał do czynienia, jednakże z powodzeniem odnajdziemy także młode polskie firmy. Być może właśnie one spełnią nasze wymagania pod kątem oryginalności i świeżego spojrzenia na regionalne trendy. Krajowe marki, szczególnie te które niedawno weszły na rynek meblarski walczą o naszą uwagę, wspierając i rozwijając polską produkcję.

Inspirujące wydarzenia związane ze sztuką i designem

Galeria meblowa to nie tylko zbiór asortymentu dekoracyjnego i urządzania wnętrz, ale także są to miejsca spotkań z wybitnymi artystami, dzięki którym możemy poszerzyć swoją wiedzę. Organizowane są na przykład darmowe konsultacje z architektem krajobrazu, warsztaty ze znanymi blogerami, liczne konkursy, a także kultowe festiwale o randze ogólnopolskiej m.in. Noc z Designem.

Dowiedz się więcej o wydarzeniu: https://domar.pl/pl/wydarzenia/zwolnij-9-noc-z-designem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here