Solidne i tanie meble do przedpokoju

Nie da się ukryć, że przedpokoje nie dają nam dużego pola do manewru w kwestii aranżacji. Przede wszystkim ze względu na ograniczony metraż, jak i czasami trudne ustawienie oraz brak wolnych ścian. Dlatego nie mamy szansy na postawienie zbyt dużej ilości przedmiotów. Zobacz, jakie solidne i tanie meble uda się kupić do przedpokoju!

Meble do przedpokoju – co się przyda w tym pomieszczeniu?

W mieszkaniach oraz w domach przedpokoje mają różny kształt, jak i wymiary. Zazwyczaj nie ma zbyt wiele przestrzeni, więc trzeba wykorzystać każde wolne miejsce. W tym pomieszczeniu doskonale sprawdzą się mocowane na ścianie wieszaki na okrycia wierzchnie. Dobrze, aby miały dodatkową półkę na górze, dzięki temu zyskamy kolejne pole do przechowywania. Równie dobrze można zdecydować się na modele stojące, czyli na klasyczne wieszaki. W większych metrażach świetnie sprawdzi się pojemna szafa oraz komoda. Zajmie trochę podłogi, za to pozwoli schować sporo rzeczy. Na wierzchu mamy szansę ustawić dodatki dekoracyjne lub bardziej funkcjonalne przedmioty, między innymi koszyki, czy też szkatułki.

Meble do przedpokoju to przede wszystkim funkcjonalne produkty do przechowywania, na przykład obuwia. To właśnie w tej części domu gromadzimy ten element garderoby w dość pokaźnej ilości. Mogą to być standardowe półki na buty z drzwiczkami i półkami, albo otwarte stojaki na metalowym stelażu. W LubieMeble znajdziemy różne wersje w kilkunastu rozmiarach, jak i kolorach. Niektóre z szafek na buty posiadają funkcję siedziska, czyli na wierzchu jest umocowana praktyczna miękka poduszka.

Jak przedpokój to musi być koniecznie lustro. W LubieMeble mamy większe, jak i mniejsze egzemplarze, zazwyczaj w zestawie z ramą. Dodatkowo możesz dokupić specjalne oświetlenie doczepiane bezpośrednio do lustra bądź klasyczne, na przykład kinkiety na ścianę.

Funkcjonalne meble do przedpokoju

Możesz samodzielnie skomponować zestaw mebli do swojego przedpokoju, albo nabyć gotowy komplet. W LubieMeble jest kilkanaście propozycji łączących w sobie jednocześnie, między innymi szafę, komodę, stojak na buty oraz wieszak na okrycia wierzchnie. Konfiguracja jest rozmaita, choć często jest dołączone do tego doklejone lustro. Wszystkie elementy są zgrupowane w jedno, albo można dowolnie je ustawiać według potrzeby. W LubieMeble dokupisz osobno półki wewnętrzne oraz nastawki, które pozwolą Ci rozbudować jeszcze bardziej meble do przedpokoju. To duży plus!

Solidne i tanie meble do przedpokoju będą posiadać metalowe części odporne na uszkodzenia, na przykład uchwyty. Przetrwają wiele lat w dobrej kondycji nawet przy codziennym eksploatowaniu, czy dużym obciążeniu. Okleinowa płyta meblowa zabezpieczona specjalną folią także jest dobrym wyborem, ponieważ wyróżnia ją wysoka odporność na zarysowania oraz na ewentualne odpryśnięcia. Do tego ten materiał ma wiele wersji kolorystycznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here