Zakup wycieraczki systemowej

0
1245

Wybór wycieraczek systemowych to istotna kwestia dotycząca projektowania wejścia do miejsc publicznych, bądź takich gdzie co dzień pojawia się spora liczba osób. Warto dobrze się zastanowić czego tak naprawdę potrzebujemy.

Jakie korzyści dają wycieraczki systemowe?

Dobrze dobrane wycieraczki minimalizują ilość wnoszonego na obuwiu brudu. Dzięki odpowiedniemu systemowi powierzchnia naszego budynku będzie czysta i bezpieczna. Ponadto tego typu maty eliminują wilgoć. W ten sposób redukujemy możliwość poślizgnięcia się na mokrej podłodze. Maty czyszczące to również element dekoracyjny, który podnosi prestiż całego wystroju.

Jak wybrać wycieraczkę systemową?

Istnieje kilka kryteriów wyboru wycieraczki. Przede wszystkim należy oszacować jak wiele osób wchodzi i wychodzi z danego budynku w ciągu dnia. Kolejne pytanie odnosi się do miejsca w którym zainstalujemy wycieraczkę – czy potrzebujemy wycieraczki zewnętrznej czy wewnętrznej? Należy również określić rozmiar maty i jej rodzaj. Chcąc dokonać trafnego wyboru najlepiej zdać się na profesjonalistów. Kupując wycieraczki systemowe z bela.com.pl możemy skorzystać z pomocy doświadczonych doradców.

Rodzaje wycieraczek systemowych

Maty czyszczące zbudowane są z aluminium. Ich konstrukcja pozwala na łatwy demontaż w celu oczyszczenia. Ze względu na zastosowanie różnią się charakterem. Inne rozwiązania stosowane są w wycieraczkach systemowych zewnętrznych a inne w wewnętrznych.

Maty zewnętrzne mają za zadanie oczyścić obuwie z większego brudu oraz zachować swój antypoślizgowy charakter nawet w ekstremalnie mroźne dni.

Wycieraczki systemowe tworzone są z zastosowaniem trzech podstawowych wypełnień. Pierwsze z nich to naturalna guma, która nie ulega zmianom w różnych warunkach atmosferycznych. Kolejnym rodzajem wypełnienia są szczotki. Ich długość dobierana jest odpowiednio do potrzeb i oczekiwań klienta. Typowo wewnętrzny rodzaj wycieraczek to maty z wypełnieniem filcowym. Niewątpliwym atutem wycieraczek systemowych jest ich trwałość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here