Wysokiej jakości tekstylia dla branży HoReCa

HoReCa to określenie używane do nazwania sektora hotelarskiego i gastronomicznego. Jest to skrót pochodzący od angielskich słów: „Hotel”, „Restaurant” oraz „Catering”/„Café”. 70 lat temu, czyli w 1949 r. właściciele hoteli, restauracji oraz kawiarni zrzeszyli się, tworząc międzynarodową organizację, chroniącą ich prawa. I tak powstała branża HoReCa.

Sektor ten, choć sam zrzesza usługodawców, również korzysta z wielu różnych usług, które usprawniają jego codzienne działania. Jedną z nich jest branża tekstylna. To dostawca m.in. pościeli, ręczników, dywaników, szlafroków, obrusów, serwetek i wielu innych elementów, które są niezbędne w sektorze HoReCa.

Sektor hotelarski – pełne wyposażenie pokoi

Firmy z branży tekstylnej stanowią ogromne wsparcie dla sektora HoReCa. W przypadku hotelarstwa jest to bez wątpienia konfekcja pościelowa. Wysokiej jakości pościele i grube prześcieradła w białym kolorze, wykonane z najlepszej jakościowo bawełny, to obowiązkowe wyposażenie każdego pokoju hotelowego. Wysokogatunkowe materiały sprawiają, że częste pranie w wysokich temperaturach oraz maglowanie zupełnie nie niszy pościeli. Wśród ekonomicznych rozwiązań króluje materiał noris. Z kolei marki premium w kwestii tekstyliów hotelowych stawiają na adamaszek. Chcesz dowiedzieć się więcej o tekstyliach w sektorze hotelarskim? Zajrzyj na: https://paulina-sklep.pl/horeca/.

Obiekty SPA & Wellness – niezbędne akcesoria

Z kolei w przypadku wyposażenia łazienek, siłowni oraz obiektów SPA & Wellness, wyposażenie w tekstylia dotyczy białych ręczników ze 100% bawełny, świetnie chłonących wodę, a także bawełnianych ręczników kąpielowych, do sauny oraz ręczniczków do rąk i do twarzy. W takich miejscach niezbędne są również dywaniki hotelowe, umieszczane przy wannie i kabinie prysznicowej. Na koniec warto wspomnieć także o białych szlafrokach unisex, które są udostępniane klientom instytucji premium.

Restauracje – dedykowane tkaniny

Na koniec kilka słów o restauracjach. Te miejsca z kolei trudno wyobrazić sobie bez eleganckich, białych obrusów oraz bankietówek, czyli wysokogatunkowych serwetek. Bardzo ważnym aspektem przy tego typu materiałach jest bez wątpienia plamoodporność. Z tego powodu najlepsze jakościowo obrusy wykonywane są z tkanin syntetycznych, które są odporne na zabrudzenia. Z kolei klienci premium dużo chętniej wybierają obrusy bawełniane, prezentujące się niezwykle elegancko i gustownie podczas organizowanych uroczystości. Dodatkowo są niezwykle trwałe oraz solidne.

Tekstylia w sektorze HoReCa

Jak widać, sektor HoReCa bardzo mocno czerpie z branży tekstylnej. Dzięki temu, że jest ona dopasowana do specyfiki hotelarsko-gastronomicznej, różnorodne obiekty mogą cieszyć się produktami spójnymi z ich oczekiwaniami. Bogaty wybór tekstyliów znajdziesz w ofercie Paulina – Podlaskie Centrum Tekstyliów Domowych. Firma umożliwia dodatkowo stworzenie haftu z logotypem, co pozwala na personalizację każdego z elementów i bez wątpienia dodaje prestiżu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here