Wózek fryzjerski – mobilna szafka na Twoje akcesoria fryzjerskie

Prowadzenie salonu fryzjerskiego może być bardzo satysfakcjonujące, ale też wymagające. Obecnie salon fryzjerski to nie tylko miejsce, do którego przychodzimy obciąć włosy bądź zmienić kolor, ale także miejsce, w którym możemy się zrelaksować.

Dlatego właściciele salonów muszą zwrócić szczególną uwagę na wystrój salonu, ponieważ jest to pierwsza rzecz, którą zobaczą klienci zaraz po wejściu. Meble mogą grać bardzo ważną rolę w salonie. Muszą być tak skonstruowane, żeby klient czuł się komfortowo, jednocześnie powinny być funkcjonalne. Oprócz klientów, właściciele muszą zadbać także o swój personel. Wykwalifikowana kadra fryzjerska przyciągnie tłumy, ale także pracownicy muszą czuć się komfortowo w swoim miejscu pracy. Dlatego warto zainwestować w specjalne wózki, które ułatwią fryzjerom pracę, dzięki czemu będą się mogli w pełni skupić na świadczeniu usług.

Wózki fryzjerskie – ważny element wyposażenia

Profesjonalny salon fryzjerski cechuje doskonała organizacja pracy. Mistrzowie fryzjerstwa z wieloletnim stażem wyposażają swoje miejsca pracy tak, aby wszystkie najpotrzebniejsze akcesoria były w zasięgu ręki. Dzięki temu łatwiej utrzymać ład i porządek w salonie, a także nie traci się czasu na szukanie odpowiednich nożyczek, czy klipsów do włosów. Takim elementem wyposażenia jest wózek fryzjerski.

Czytaj również: Do czego służy pomocnik fryzjerski?

Wózek fryzjerski to mobilna szafka na sprzęt i wszystkie akcesoria fryzjerskie. Taki wózek zawsze jest wyposażony w zwrotne kółka wykonane z odpowiedniego tworzywa, które nie niszczy powierzchni podczas przesuwania go. W większości przypadków górna półka przeznaczona jest na odstawianie najczęściej używanych produktów np. miseczek z farbą, grzebieni, nożyczek, prostownic, czy suszarek. Trzeba jednak uważać, żeby nie zniszczyć powierzchni rozgrzanym sprzętem. Dlatego warto zainwestować w wózki wykonane z bardziej trwałego materiału (metal lub drewnopochodne płyty MDF) lub takie, które mają z boku zainstalowane specjalne uchwyty na suszarki i prostownice. Wszystkie te elementy pomogą fryzjerowi w pracy, który nie będzie musiał w panice szukać grzebieni, lokówek bądź nożyczek.

Wózki fryzjerskie AYALA

Jedną z firm, która oferuje wózki fryzjerskie wysokiej jakości, jest firma AYALA, która już od wielu lat wiedzie prym na rynku wyposażenia salonów fryzjerskich. Każdy, kto właśnie rozpoczyna kompletowanie umeblowania do swojego wymarzonego salonu, powinien zapoznać się z szeroką ofertą firmy.

Firma AYALA może zaproponować całą gamę wózków fryzjerskich, które w znacznym stopniu ułatwią fryzjerom pracę. Wszystkie wózki wyposażone są w kółka oraz uchwyty na suszarki. Niektóre modele mają też uchwyty na kubki. Oczywiście wygląd mebli ma ogromne znaczenie, dlatego AYALA kładzie duży nacisk na estetykę. Dzięki temu wózki będą pasowały do wielu wnętrz, tych klasycznych oraz bardziej szalonych. Wózki fryzjerskie firmy AYALA różnią się też między sobą wielkością. Większe są bardzo przydatne do przechowywania sprzętu, co pozwala zachować porządek i harmonię w salonie, a mniejsze przydają się podczas wykonywania pracy.

Więcej na stronie: https://ayala.com.pl/products48/wozki-fryzjerskie/

AYALA S.A., ul. Julianowska 59A, 05-500 Piaseczno. Tel. +48 22 702 03 37.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here