Wkrętarki Milwaukee – postaw na jakość i doświadczenie

0
1518

Trudno wyobrazić sobie dom majsterkowicza, w którym nie byłoby wkrętarki. Używając tych urządzeń możesz zarówno wkręcać, jak i wykręcać różnego rodzaju wkręty i śruby. Wkrętarki dzielą się na sieciowe i akumulatorowe. Te pierwsze są na kabel i muszą być podłączone do gniazdka. W tych drugich źródłem zasilania jest akumulator. Stale zyskują one na popularności, gdyż stanowią tę wygodniejszą i bardziej poręczną opcję.

Na co zwracać uwagę podczas zakupu?

W czasie kupna wkrętarek akumulatorowych, musisz zwrócić uwagę przede wszystkim na ich najistotniejsze parametry, takie jak między innymi: napięcie, moc, pojemność i rodzaj akumulatora oraz czas pracy. Duży wybór sprawia, że możesz pozyskać modele mające od 3.6 V do ponad 18 V napięcia. Większa wartość napięcia oznacza wyższą moc urządzenia i możliwość pracy na większej ilości materiałów. Te najmocniejsze mogą się nadać nawet do przeprowadzenia poważnych remontów czy do prac w zakładach stolarskich. Najlepszym akumulatorem wydaje się być najpopularniejszy litowo-jonowy. Wyróżniają go lekkość i duża pojemność. To zaś przekłada się przede wszystkim na czas działania maszyny. Niektóre dostępne akumulatory są w stanie zapewnić nawet około pięciu amperogodzin komfortowej pracy.

Zalety wkrętarek akumulatorowych

Bodaj najważniejszą zaletą jest ich mobilność, dzięku temu, że nie muszą być podłączone do gniazdka. Stanowiłoby to niemały komfort i wygodę, kiedy trzeba byłoby przenieść się z naszym urządzeniem w inne miejsce lub w wypadku nieoczekiwanej przerwy w dostawie prądu. Wkrętarki akumulatorowe, w związku z tym, że nie posiadają kabla czy licznych przedłużaczy, o które można się potknąć, są też o wiele bezpieczniejsze. Ponadto odznaczają się lekkością, poręcznością i prostotą obsługi. Na rynku dostępny jest szereg modeli znanych i renomowanych firm. Jeżeli chcemy postawić na jakość, warto rozważyć kupno wkrętarki Milwaukee.

Oferta

Milwaukee z produktami na jest profesjonalną firmą, która zajmuje się sprzedażą elektronarzędzi już od 1924 roku. Jej doświadczenie, wiodąca pozycja wśród amerykańskich marek oraz wychodzenie naprzeciw potrzebom klientów, sprawiło, że wkrętarki Milwaukee z pewnością zadowolą każdego, kto oczekuje doskonałej jakości. Są one dostępne między innymi w na stronie internetowej https://warowny.com/pol_m_Popularne_Wkretarki-Milwaukee-685.html.

W ofercie sklepu znajdują się popularne wkrętarki akumulatorowe z różnych półek cenowych. Przykładowo do mało profesjonalnych prac wystarczający będzie model M12BPD-202 C w cenie około 890 złotych mający napięcie 12 V, maksymalny moment obrotowy 38 Nm i 2 amperogodziny czasu pracy. Z kolei dla najbardziej wymagających osób przewidziana jest wkrętarka Milwaukee M18 BLPD-502 C możliwa do nabycia za około 1865 złotych. Posiada ona napięcie 18 V, 60 Nm momentu obrotowego i bardzo dużą pojemność akumulatora, która umożliwia aż pięć godzin działania urządzenia. Wkrętarki Milwaukee dostępne są w wielu zróżnicowanych wersjach i dużej rozbieżności cen, co sprawia, że każdy będzie w stanie znaleźć taki model, który spełni jego oczekiwania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here