Planujesz budowę własnego magazynu lub parkingu? Twoja inwestycja musi być trwała, estetyczna i wytrzymała? W takim razie dobrym rozwiązaniem będzie posadzka żywiczna. Zobacz, komu warto zlecić jej wykonanie, aby otrzymać posadzkę wysokiej jakości, idealną do celów przemysłowych.

Czym się kierować, poszukując firmy zajmującej się wykonawstwem posadzek przemysłowych?

Poszukując wykonawcy odpowiedzialnego za przygotowanie trwałej podłogi do hali magazynowej czy parkingu, warto postawić na zaufaną i sprawdzoną markę. Wieloletnie doświadczenie, profesjonaliści w swoim fachu, opinie zadowolonych klientów – to cechy, które zdecydowanie warto wziąć pod uwagę, nawet kosztem nieco wyższej – niż u konkurencji – ceny. Posadzkę wykonuje się raz na kilkanaście lat albo jeszcze rzadziej. Należy więc zadbać, aby zamówienie zostało zrealizowane z najwyższą jakością.

Posadzki Euromat. Dlaczego warto?

Firma Euromat Polska wspiera polskich przedsiębiorców, realizując dla nich posadzki na zamówienie. Dlaczego warto nam zaufać?

  • nowoczesne rozwiązania dające najlepsze efekty;
  • wykorzystanie know how uznanych producentów z kraju i zagranicy –in. firm takich jak FLOWCRETE, SIKA, STO-ispo, TIKKURILA i inni;
  • posadzki w pełni dopasowane do potrzeb klienta – zamówienie uwzględnia oczekiwania zlecającego;
  • profesjonalne doradztwo – które uwzględnia specyficzne czynniki, typ nawierzchni, a także intensywność eksploatacji;
  • praca dla prestiżowych firm w całej Polsce – mamy na swoim koncie realizację tysięcy metrów kwadratowych posadzek przemysłowych dla cenionych, dużych spółek, takich jak: Zintegrowane Centrum Komunikacyjne Poznań City Center przy dworcu PKP w Poznaniu, Kompleks biurowy Quattro Kraków, PHZ Austropol Chrzanów, Zakład transformatorów Areva T D sp. z o.o. Mikołów i wiele innych.

Pełną ofertę firmy wraz z realizacjami można znaleźć na stronie euromat.net.pl. Decydując się na posadzkę betonową, warto wcześniej zapoznać się ze specyfikacją wykonawczą, a także z warunkami wykonania robót posadzkowych, widocznymi na stronie firmy.

Jakie posadzki wykonujemy?

Posadzki przemysłowe muszą być przede wszystkim mocne i twarde. Nie powinny pękać ani się kruszyć. Realizujemy zamówienia klientów na posadzki parkingowe (z oznakowaniem miejsc postojowych), elektrostatyczne, zacierane, zasypowe barwionym piaskiem kwarcowym, wylewne, cienkopowłokowe i chemoodporne. W celach przemysłowych wykonuje się zarówno posadzki śliskie, jak i szorstkie, w zależności od konkretnych potrzeb klienta. Jeśli nie wiesz, która z nich lepiej sprawdzi się w przypadku Twojego biznesu, wejdź na stronę i skorzystaj z zakładki „Kontakt”. Nasi doradcy chętnie udzielą niezbędnych wskazówek i wsparcia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here