Uniwersalne i efektowne – nowoczesne fototapety w domu i w biurze

0
1642

Jak szybko i efektownie zmienić styl salonu, sypialni, pokoju dziecięcego albo przestrzeni biurowej? Nowoczesne materiały dekoracyjne dają nam pod tym względem wiele możliwości – i to bez konieczności przeprowadzania kosztownego remontu. Czasem wystarczy pomysł, poparty szerokimi możliwościami różnych technik, za pomocą których skutecznie odmienimy aranżację i klimat każdego wnętrza. Taką moc ma zwykła fototapeta.

Jedna technika – wiele możliwości

Współczesne fototapety nie przypominają tych, które możemy pamiętać z czasów PRL. Motywem przewodnim fototapet XXI w. nie są egzotyczne palmy, wydrukowane na papierze co najwyżej przeciętnej jakości. Dzisiejsze fototapety nie trącą kiczem – wręcz przeciwnie – zwracają uwagę wysoką jakością materiałów, których używa się do ich produkcji, zaawansowanymi technikami drukarskimi oraz szeroką, niezwykle różnorodną paletą wzorów i atrakcyjną kolorystyką.

Rozbudowane kolekcje tematyczne, w tym najpopularniejsze wzory fototapet, przedstawiających m.in. motywy roślinne, dziecięce, krajobrazy, architekturę, sztukę, grafikę; fototapety stworzone z myślą o salonach, pokojach dziecięcych, kuchniach, łazienkach, a także przestrzeniach biurowych, instytucjach itp. – to efekt szerokich możliwości, jakie daje nam współczesna poligrafia.

Stosowany dziś powszechnie druk lateksowy zapewnia najwyższą jakość końcową produktu dekoracyjnego, jakim jest np. fototapeta, tapeta, obraz na płótnie, czy naklejka ścienna. Niezależnie od tego jaki wymiar ma fototapeta – czy będzie zdobiła całą szerokość ściany, czy tylko niewielki jej fragment – każdy, nawet najdrobniejszy szczegół graficzny zostanie idealnie odwzorowany.

Współczesne fototapety nikogo nie pozostawią obojętnym – odpowiednio dobrana do wnętrza fototapeta stanie się kluczowym elementem aranżacji tego pomieszczenia, które stanie się niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju – szczególnie wtedy, gdy zdecydujemy się np. na to, by na fototapecie wydrukowano nasze ulubione zdjęcie. 

Wyobraźmy sobie salon, którego klimat stworzy zdjęcie z egzotycznej podróży? Takie możliwości daje nam współczesna poligrafia wielkoformatowa – i warto z nich skorzystać, po to, by poczuć się wyjątkowo w miejscu dla każdego tak szczególnym, jak dom.

Kreatywne inspiracje

Sypialnia w uspokajającej nerwy zieleni, z motywami egzotycznych, a może znanych z naszych lasów liści, które przyciągają wzrok i jednocześnie koją? A może nowoczesny salon, z minimalistycznymi białymi albo czarnymi meblami, czystą bielą śnieżnobiałych ścian – poza jedną, na której króluje feeria niczym nieskrępowanych kolorów, w abstrakcyjnych, dodających energii, układach? Idealny pokoik dla dziewczynki, z białymi mebelkami, miękkim, pastelowym dywanem, uroczą lampką nocną na komodzie, a w tle motywy z ukochanych baśni?A może pokój chłopca, z rowerem, motorem, bolidem, boiskiem piłkarskim lub kortem tenisowym na ścianie?

Za pomocą odpowiednio dobranych fototapet możemy zmienić wygląd każdego pokoju – wystarczy pomysł i odrobina wyczucia plastycznego. Całą realizację naszego pomysłu na nową aranżację wnętrza możemy powierzyć firmom, które oferują nowoczesne druki dekoracyjne. 

Na klientów czekają nie tylko gotowe kolekcje, ale również możliwość zrealizowania swojego pomysłu – nie chodzi tu jedynie o wydrukowanie fototapety z motywem prywatnym. Dzięki prostym programom edycyjnym dostępnym na stronie sklepu, każdy może dokonać wyboru odpowiadającego mu wzoru, materiału na który ma zostać naniesiony oraz wielkości fototapety.

Tysiące wzorów fototapet to zaproszenie do twórczych poszukiwań, które można szybko i tanio zrealizować – wystarczy wybrać ulubiony motyw i rozmiar interesującej nas fototapety – zobacz więcej w sklepie ecowall24.pl – i skorzystać z tych niebanalnych inspiracji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here