Szukasz lodówki do nowego mieszkania? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę

Rozpoczynasz właśnie nowy etap w swoim życiu i planujesz urządzanie swoich czterech kątów? Jedną z ważniejszych decyzji do podjęcia jest wybór odpowiednich sprzętów AGD, w tym również lodówki. Dzisiaj wyposażone są one w liczne technologie, które usprawniają jej działanie. Jeśli zastanawiasz się, na co zwrócić uwagę podczas wyboru tego urządzenia, zapraszamy do lektury.

Lodówka a klasa energetyczna – co wybrać?

Klasa energetyczna w urządzeniach AGD jest naprawdę bardzo ważna. W parze z wyższą klasą idzie również wyższa cena. Warto jednak zdecydować się na lepszą lodówkę, ponieważ gwarantuje ona znacznie niższe zużycie energii, a co za tym idzie – mniejsze wydatki na prąd. W ciągu zaledwie kilku lat ta różnica w cenie zwraca się w stosunku z lodówką o niższej klasie energetycznej. Co więcej, takie modele mają też znacznie lepsze wyposażenie, w tym chociażby funkcję No Frost, szuflady świeżości czy półki na butelki. Inwestycja jest zatem warta każdej złotówki. Więcej o nowoczesnych lodówkach przeczytasz tutaj: https://www.swiezystart.pl.

Poziom głośności lodówki – jak go sprawdzić?

Jeśli chodzi o rozkład mieszkań, coraz częściej spotykane są dziś salony z aneksem kuchennym. To niewątpliwie bardzo praktyczne rozwiązanie, jednak wymaga rozsądnego zaplanowania. Urządzając swoje cztery kąty nie zawsze myślimy o takich niuansach, jak głośność urządzeń domowych. Jednak ma to duży wpływ na komfort mieszkania, szczególnie w przypadku lodówek. Na szczęście producenci zawsze podają głośność swoich sprzętów. Oscyluje ona zwykle w granicach 35-46 dB. Warto więc decydować się na te cichsze, jednak należy mieć na uwadze, że mogą one nie być wyposażone w pewne rozwiązania technologiczne, właśnie ze względu na ich głośną pracę.

Nowoczesne technologie – na co się zdecydować?

Lodówki posiadają dziś w wiele fantastycznych udogodnień technologicznych. Jednym z nich jest na przykład system No Frost, który automatycznie odszrania oraz odmraża urządzenie za pomocą obiegu powietrza. Kolejnym, bardzo praktycznym rozwiązaniem są szuflady lub komory świeżości. Umieszczone tam produkty na dłużej zachowają swoją świeżość, a także wszystkie witaminy i minerały. Niezwykle popularny jest również system zapobiegający mieszaniu się zapachów pomiędzy lodówką i zamrażarką, a także neutralizujący niepożądane zapachy z wnętrza chłodziarki. Jak widać, rozwiązania są naprawdę ciekawe i jest ich bardzo wiele, dlatego każdy może dopasować rodzaj lodówki do swoich potrzeb. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o dobrych lodówkach na początek, zajrzyj na: https://www.swiezystart.pl/nowy-poczatek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here