Szafa do małej sypialni

Niezależnie od metrażu mieszkania, niezbędnym elementem wyposażenia musi być przynajmniej jedna pojemna szafa. Idealnie, gdyby łączyła w sobie funkcjonalność z estetycznym designem, który wpasuje się w całość aranżacji. Brzmi jak abstrakcja? Udowadniamy, że takie połączenie jest jak najbardziej możliwe i podpowiadamy, jak wybrać odpowiednią szafę do małej sypialni.

1. Szafa przesuwna zapewni funkcjonalność w małej sypialni

2. Szafa ze szkłem – dlaczego idealnie nadaje się do małej sypialni?

3. Szafa przesuwna ze szkłem – funkcjonalność i nowoczesny design dopełnieniem małej sypialnia

Szafa przesuwna zapewni funkcjonalność w małej sypialni

Sypialnia jest to bez wątpienia najbardziej intymna strefa mieszkania, do której wstęp mają tylko nieliczni. Nie oznacza to bynajmniej, że można ją wyposażyć w pierwszy lepszy mebel. Wprost przeciwnie – w zaciszu alkowy powinniśmy szczególnie zadbać o harmonię aranżacji, ponieważ jest to miejsce, w którym się relaksujemy i odpoczywamy.

Szafa powinna zatem zaspokajać nasz gust pod względem estetycznym. Warto postawić na coś ponadczasowego – doskonale sprawdzi się szafa przesuwna ze szkłem, która nada wnętrzu charakteru glamour (proponujemy: https://meblini.pl/pl/c/Szafy-ze-szklem-Lacobel/148). Szafa przesuwna to dobra propozycja do niewielkich wnętrz. Jest niezwykle funkcjonalna dzięki przesuwnym drzwiom. Tuż obok można postawić łóżko i mimo to mieć swobodny dostęp do szafy. Nie trzeba zatem rezygnować z głębokiej pojemnej szafy na rzecz mniejszych gabarytów.

Szafa ze szkłem – dlaczego idealnie nadaje się do małej sypialni?

Do niewielkich sypialnianych wnętrz proponujemy szafy ze szkłem – https://meblini.pl/pl/c/Szafy-przesuwne/144. Dlaczego? Zastosowane w szafach szkło Lacobel pozwoli na optyczne powiększenie przestrzeni, a także rozjaśni małą sypialnię, odbijając światło od powierzchni. Ciekawym rozwiązaniem może okazać się połączenie szkła z lustrem – efekt optycznego powiększenia zostanie spotęgowany i jednocześnie zyskamy możliwość przeglądania się w lustrze tuż po przygotowaniu codziennej stylizacji. Szkło Lacobel występuje w różnych kolorach, jest niezwykle trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Szafa przesuwna ze szkłem idealnie dopełni aranżację małej sypialni i nada jej eleganckiego sznytu.

Szafa przesuwna ze szkłem – funkcjonalność i nowoczesny design dopełnieniem małej sypialni

W sklepie https://meblini.pl/ znajdziemy modele szaf, które idealnie dopełnią aranżację małej sypialni. Warto zdecydować się na mebel w jasnym odcieniu – na przykład biały, który będzie pasował niemal do każdego wnętrza. Jasne kolory i odbijające światło powierzchnie sprawią, że niewielkiej sypialni przybędzie kilka metrów kwadratowych. Co istotne w pomieszczeniach o małym metrażu – by pomieścić jak najwięcej rzeczy, wnętrze szafy można dopasować do własnych preferencji, decydując się na przykład na większą ilość półek, drążków czy szuflad.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here