Self storage – idealne schowki dla nowoczesnych firm

Less Mess Storage to nowoczesne rozwiązania, które ułatwią przechowywanie i zarządzanie rzeczami Twojej firmy. Wynajmując powierzchnię dowolnej wielkości w self storage, możesz cieszyć się większą ilością miejsca w swoim biurze, a co za tym idzie, lepszym porządkiem i organizacją pracy. Co jeszcze warto wiedzieć o tego typu usłudze? Jak to wygląda w praktyce?

Przechowywanie nigdy nie było prostsze – self storage

Jeśli posiadasz własne przedsiębiorstwo i zmagasz się z bałaganem w dokumentacji, self storage to optymalne i nowoczesne rozwiązanie Twoich problemów. Dzięki wynajęciu schowka, możesz nareszcie uporać się z chaosem panującym w szufladach, szafach i papierach.

Co ciekawe, w swoim miejscu do przechowywania zmieścisz nawet nieużywane meble biurowe lub inne przedmioty. Wystarczy jedynie określić, jaki rozmiar pomieszczenia będzie Ci potrzebny, a następnie obejrzeć je w najbliższym centrum Less Mess storage. Kiedy okaże się, że schowek spełnia Twoje wymagania, podpisujesz umowę i bałagan przestaje zakłócać Ci codzienną pracę w firmie.

Wynajem schowka w self storage

Z pewnością zastanawiasz się, na czym dokładnie polega wynajęcie swojego miejsca w self storage. Spieszymy z wyjaśnieniem. To prostsze niż myślisz, ponieważ wystarczy po prostu pojechać do najbliższego Less Mess Sorage, na przykład we Wrocławiu przy ulicy Pełczyńskiej 19. Następnie możesz obejrzeć wszystkie wolne schowki i większe pomieszczenia i finalnie spisać umowę.

Co ważne, nie musisz wiązać się dokumentami na 30 lub więcej dni. Przedsiębiorstwo to oferuje „wypożyczenie” schowków nawet na tydzień. Ta wiadomość na pewno ucieszy klientów, którzy zmieniają siedzibę swojej firmy i potrzebują miejsca, w których meble biurowe i dokumenty będą mogły bezpiecznie przeczekać. Jak wiadomo, nie zawsze przeprowadzka trwa miesiąc, a po co płacić za 30 dni, skoro możemy wynająć pomieszczenie na 7 dni?

Co mogę przechowywać w self storage?

Przechowalnie przedmiotów Less Mess Storage to nie tylko miejsce, do którego schowasz swoje dokumenty, meble lub inne biurowe rzeczy. To przede wszystkim schowki, które mieszczą w sobie wszystko to, co Tobie przeszkadza, lub nie jest Ci potrzebne w danym momencie. Dzięki temu Ty zyskujesz porządek w swojej codziennej przestrzeni, a jednocześnie nie tracisz przedmiotów, które mogą przydać się w przyszłości.

Czy moje rzeczy w self storage będą bezpieczne?

Bezpieczeństwo i optymalizacja Twojej codziennej przestrzeni to misja naszej firmy Less Mess Storage. Dzięki schowkom, tracisz zbędne rzeczy ze swojego pola widzenia i ułatwiasz sobie życie. Z kolei dzięki kamerom monitoringu zamontowanym w każdym centrum self storage, masz pewność, że Twoje rzeczy są bezpieczne. Pamiętaj, że wszystkie pomieszczenia są wyizolowane – u nas nie ma miejsca na wilgoć i inne szkodliwe działania, które powodują usterki przedmiotów.

Gdzie mogę wynająć schowek w moim mieście?

Jeśli jesteś mieszkańcem Wrocławia lub okolic, jak już wspomnieliśmy, centrum Less Mess Storage znajdziesz przy ulicy Pełczyńskiej 19. Jeśli jednak pochodzisz z innej części Polski, a schowek w self storage jest Ci potrzebny, koniecznie sprawdź, czy możesz odwiedzić któreś z poniższych miejsc, gdzie wynajmiesz swoje pomieszczenie do przechowywania ważnych dla Ciebie przedmiotów.

 1. Warszawa

  • Ul. Batalionów Chłopskich 114 B, 05-082 Blizne Łaszczyńskiego.
  • Ul. Ostródzka 50 A (przy trasie Toruńskiej), 03-289 Warszawa.
  • Ul. Kosmatki 2, 03-982 Warszawa.
  • Al. Krakowska 271, 02-133 Warszawa.

 2. Kraków

  • Kryspinów 483; Kraków, Liszki 32-060.

 3. Poznań

  • ul. Ostrowska 515, 61-324 Poznań.

 4. Trójmiasto

  • ul. Sobieskiego 115, 84-230 Rumia.
  • ul. Energetyczna 13, 80-180 Kowale.

Więcej informacji o schowkach self storage znajdziesz na stronie https://www.lessmess.storage/pl/wroclaw.php.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here