Porządek w garażu i w warsztacie - postaw na meble z metalu

Garaż i warsztat to miejsca, w których lubisz spędzać wolny czas? Problem pojawia się wtedy, gdy nie są one największe. W związku z tym trudno w nich przechowywać wszystkie niezbędne rzeczy. W takim przypadku warto zainwestować w dobrej jakości, stabilne i pojemne meble – kompaktowe i pasujące do różnych pomieszczeń, wykonane z materiałów najwyższej jakości, takich jak metal albo stal.

Do każdego garażu

Niezależnie od tego, czy dysponujemy osobnym budynkiem garażowym, czy miejscem w podziemnym parkingu, w apartamentowcu – nowoczesne meble garażowe będą bardzo przydatne. Półki, szafy, szafki, które można łatwo zainstalować, bez konieczności ingerowania w podłogę albo przesuwane, np. na kółkach. W zależności od potrzeb firmy takie jak FX Meble Metalowe, są w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom klientów.

Szczególnym zainteresowaniem cieszą się wielofunkcyjne szafy garażowe – są to meble o podwyższonym poziomie funkcjonalności. Z jednej strony są: pojemne i stabilne, charakteryzujące się solidną konstrukcją mają dodatkowe stężenia krzyżowe, a ich waga to 300 kg. Z drugiej, nie zajmują wiele miejsca i nadadzą się do nawet niewielkiej powierzchni garażowej.

Szafy mają mocne, stalowe nogi, utrzymują obciążenie do 80 kg na półkę, a cała konstrukcja wynosi do 500 kg. Mają ponadprzeciętną pojemność, nawet do 5000 litrów. Każda szafka wyposażona jest w bezpieczny zamek w drzwiach (z dwoma kluczami w komplecie). Powłoka lakieru ma klasyfikację ogniową. Szafa garażowa jest bardzo użyteczna – można w niej przechowywać np. rower, czy inne większe przedmioty, które trudno zmieścić w mieszkaniu. Szafy są estetyczne i łatwe do utrzymania w czystości. Metal to materiał trwały, odporny na uszkodzenia mechaniczne, dzięki temu metalowe meble garażowe posłużą nam przez wiele lat.

Warsztat dobrze urządzony

Warsztat to kolejne miejsce, w którym świetnie sprawdzają się meble z metalu, zarówno w prywatnym warsztacie hobbysty, jak i w warsztacie firmowym. Tego typu meble wykonane z metalu są odporne na zabrudzenia i uszkodzenia, są więc niezbędne w miejscu, w którym panuje ciągły ruch.

Dlaczego warto mieć takie meble w swoim warsztacie? Dobrej jakości meble warsztatowe to inwestycja na lata. Meble są stabilne, pozwalają skutecznie zarządzać różnymi rzeczami, które można umieszczać na półkach, ściankach narzędziowych, w regałach, szufladach, dodatkowych listwach (np. na klucze, narzędzia). 

Modeli mebli przeznaczonych do takich miejsc, jak warsztaty, jest wiele. W różnych wymiarach i o różnym kształcie, są to też meble wielofunkcyjne, dlatego z całą pewnością dobierzemy te, które będą optymalne dla naszego warsztatu.

Na uwagę zasługują także stoły warsztatowe. W ofercie specjalistycznych firm oferujących wielofunkcyjne meble metalowe i stalowe, m.in. w FX Meble Metalowe, znajdziemy różne modele tego rodzaju stołów. Mogą to być stoły z jedną szafką lub z kilkoma szafkami, z obszerną półką pod blatem albo z szufladami. 

W codziennej pracy warsztatowej niezwykle przydatne są także szafki-wózki na kółkach, które pozwalają mieć wszystkie, najpotrzebniejsze narzędzia zawsze na wyciągnięcie ręki. Takie szafki zwiększają efektywność i zapewniają płynność pracy w warsztatach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here