Pomysły Polaków na kuchnie pod zabudowę

W dzisiejszym świecie cenimy sobie indywidualność i wygodę. Z takiego założenia wydają się wychodzić klienci wybierający do swoich domów i mieszkań kuchnie tworzone na wymiar. Czy rzeczywiście to dobre rozwiązanie? Czym cechują się dobre meble pod zabudowę?

Indywidualne podejście

Każdy z nas jest inny i preferuje inne rzeczy. Przejawia się to nie tylko w naszych codziennych wyborach, ale także podczas realizacji większych projektów. Lubimy posiadać wyjątkowe przedmioty i czuć się wyjątkowo, dlaczego inaczej miałoby być podczas urządzania mieszkania? Bywa i tak, że to układ i rozmiar pomieszczenia determinuje takie rozwiązanie. Kuchnia zaprojektowana na wymiar pozwoli na maksymalne wykorzystanie przestrzeni przy jednoczesnym zachowaniu wygody i funkcjonalności. Unikniemy tym samym pozostawiania wszelkiego typu niewykorzystanych przestrzeni, luk czy wystających nadmiernie elementów.

Decydując się na zakup mebli kuchennych na wymiar mamy wpływ niemal na każdy etap naszego projektu. Począwszy od wyboru konkretnych mebli: szafek wiszących, półek, blatów itd., poprzez wybór materiału, na dodatkach, (np. w postaci oświetlenia) kończąc. Dostępne do wyboru materiały to cała paleta:

  • frontów drewnianych
  • lakierowanych
  • fornirowanych, a także
  • płyt MDF
  • płyt szklanych
  • płyt laminowanych.

Powyższe materiały dostępne są w bogatej palecie kolorów, wzorów i frezów. Decydując się na indywidualny projekt kuchni, powinniśmy pamiętać także o kilku kwestiach technicznych. Sprawdźmy czy dana firma zapewnia montaż, dowóz oraz czy podlega on dodatkowym opłatom. Podobnie warto dowiedzieć się czy na meble udzielana jest gwarancja oraz czy dana firma świadczy usługi serwisowe.

Zaprojektowana specjalnie dla Ciebie

Aby nie pogubić się w tym wszystkim ważny jest etap projektowania oraz fachowe doradztwo specjalistów. Firmy takie jak kamela-studio.pl już na etapie planowania zapewniają kompleksową pomoc. Wynikiem pomiarów pomieszczenia i naszych konsultacji z firmą jest wizualizacja 3D, zatem już w pierwszym etapie inwestycji wiemy, jak będzie wyglądać nasza kuchnia.

Nowoczesne pomieszczenia cechują się wyszukanymi materiałami. Klienci wybierający meble kuchenne w Lublinie kierują się nie tylko względami praktycznymi. Systemy cichego domyku, szklane elementy wykończeń, eleganckie i funkcjonalne oświetlenie szafek. Wszystko to bardzo ważne czynniki, ale równie ważna jest estetyka. Obecnie chętnie wybierane są białe, jasne fronty mebli w połączeniu z czarnymi zlewami. Zastępują one klasyczne z blachy nierdzewnej. Kluczową kwestią jest także wybór odpowiedniego blatu. Blat odgrywa ogromną rolę, to na nim bowiem przygotowujemy posiłki, jest naszą główną przestrzenią roboczą. Najwyższej jakości blaty kuchenne w Lublinie znajdziemy w firmie kamela-studio.pl. Cieszą się one niesłabnącym zainteresowaniem klientów z całej Polski. Biuro firmy znajduje się w Kraśniku przy ulicy Narutowicza 1. Wybór odpowiedniego wykonawcy i realizacja wymarzonego planu, pozwoli nam cieszyć się kuchnią przez wiele, wiele lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here