Pachnące akcesoria do mieszkania

Każdy dom tworzy wiele elementów. Każdy z nich jest ważny, nadaje wnętrze charakteru i przytulności. Bardzo ważnym elementem jest zapach, który dopełnia wnętrze, nadaje mu oryginalności. Zapach unoszący się w domu kojarzy się z czymś miłym, przynosi na myśl dzieciństwo, pozwala wrócić myślami do wakacji na wsi czy przenieść się myślami nad morze. W domu, w którym przyjemnie pachnie chce się przebywać i wspólnie spędzać czas.

Aby zapewnić piękny zapach we wnętrzu, warto zaopatrzyć się w akcesoria zapachowe, które otulą wnętrze przyjemnym aromatem. Zapachy w domu są bardzo potrzebne, pomagają się odprężyć, łagodzą stres, zwiększają koncentracje i pobudzają zmysł. Na rynku dostępne są różnego typu pachnące dodatki, o przeróżnych zapachach i w różnej formie. Najpopularniejszym elementem są świece zapachowe, które maja dwie funkcje. Ładnie pachną, ale również stanowią element dekoracyjny. Innym produktem, który zapewnia piękny aromat są woski zapachowe. Woski pachną cały czas, ale najsilniejszy aromat wydzielają po podgrzaniu, kiedy zaczynają wydobywać się z nich olejki eteryczne. W wnętrzach świetnie sprawdzi się również dyfuzor zapachowy. Jest to mały pojemnik, w którym znajdują się nasączone olejkiem patyczki. Intensywność zapachu można dozować poprzez ilość patyczków. Decydując się na zapachy do domu, warto wybrać takie, które produkowane przez sprawdzonych producentów, z naturalnych produktów. Tylko takie pachnące dodatki zapewnią intensywny, piękny i zdrowy zapach.

Yankee Candle – tradycja i nowoczesność

Yankee Candle to największy i najbardziej znany producent pachnących dodatków. Powstała ponad 50 lat temu i od tego czasu cieszy się niegasnącą popularnością. Firma oferuje zapachy zamknięte w rożnych produktach. Są to zamknięte w słojach świece, woski w formie tartaletek oraz samplerów, zapachy samochodowe, pałeczki i kuleczki zapachowe. W ofercie firmy są również niezbędne akcesoria, tj. kominki, nakładki, ozdobne klosze oraz specjalne nożyczki do obcinania knotów. Pełny asortyment znaleźć można na https://galeriadecor.pl/yankee-candle. Firma wypuściła na rynek ponad 200 różnych aromatów. Dzieli swoje zapachy na 5 podstawowych grup, tj. kwiatowe, jedzenie i przyprawy, owocowe, świeże oraz zapachy okolicznościowe i świąteczne. Niektóre zapachy Yankee Candle uwielbiane są od lat, stały się niekwestionowanymi bestsellerami. Przykładem tego jest np. Fluffy Towels oraz Clean Cotton, które kojarzą się z czystością świeżego prania. Kompozycje zapachowe Yankee Candle tworzone są przez wybitnych ekspertów perfumiarzy, a składniki świec są w pełni bezpieczne i naturalne.

Kringle Candle, czyli świece o niezwykłych aromatach

Kringle Candle to świece, które znane są już od ponad 40 lat. Charakteryzują się niezwykle bogatymi kompozycjami zapachowymi, dlatego uwielbiane są przez ludzi na całym świecie. Są luksusowe, pozwalają stworzyć niepowtarzalny nastrój w całym domu. Kringle Candle to przede wszystkim białe świece o przeróżnych zapachach, woski, a także akcesoria, które cechuje niepowtarzalny design, elegancja i ponadczasowy charakter. Zapachy zostały stworzone przy udziale najlepszych perfumiarzy, dlatego aromaty są tak wyjątkowe. Aromat utrzymuje się bardzo długo, produkty są wydajne, a zapach utrzymuje się długo po zgaszeniu świecy.

Kringle Candle produkowane są z naturalnych produktów, nie zawierają sztucznych barwników oraz aromatów, są bezpieczne i zdrowe. Mając w domu produkty tej marki, można poczuć się jak w Spa, zapewniają wspaniała aromatoterapię, pozwalają się odprężyć i zapomnieć o problemach.

WoodWick – nieobalany design i piękny zapach

WoodWick to marka, która powstała w 2006 r,. ale od tego czasu zdobyła grono zadowolonych klientów oraz wiele nagród i wyróżnień. Świece WoodWick wyróżnia knot, który jest wykonany z drewna. W trakcie palenia wydaje wyjątkowy dźwięk, który kojarzy się z kominkiem i rodzinną, ciepłą atmosferą. Firma oferuje swoje wyroby w różnych pojemnościach, woski są wymienne, dlatego każdy może cieszyć wyjątkowym zapachem. Dostępne są również potrójne świece, które po wypaleniu jednego wosku odkrywają kolejne dwa zapachy. Świece dostępne są w szerokiej gamie zapachowej. Oferowane są zapachy o jednej nucie oraz zapachy złożone z wielu nut, o zaskakujących kompozycjach. Firma regularnie poszerza swoją ofertę. Produkty WoodWick to nie tylko zapach, to również: ładne, szklane opakowania i kolorowe woski, które stanowią ciekawy element dekoracyjny. Więcej produktów z najnowszej kolekcji producenta zobaczyć można na stronie https://galeriadecor.pl/woodwick

Świece i pachnące dodatki są bardzo ważne w każdym wnętrzu. Jest to luksus, na który może pozwolić sobie każdy. Dzięki nim można zrelaksować się po ciężkim dniu i zbudować wyjątkowy nastrój, niezależnie od okazji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here