Skup mieszkań

Dostałeś w spadku zadłużone mieszkanie? A może wpadłeś w spiralę długów i komornik chce zająć Twój dom? Sytuacja taka wydaje się bardzo skomplikowana, jednak nie jest beznadziejna. Na rynku znajdziemy firmy, które zajmują się skupowaniem nieruchomości z problemami. Co warto o nich wiedzieć?

Jak działają firmy skupujące mieszkania?

Sprzedaż zadłużonego mieszkania to nie lada wyzwanie. Potencjalni klienci obawiają się skomplikowanej sytuacji prawnej oraz tego, że będą odpowiadać za długi poprzedniego właściciela. Co więcej, rynek nieruchomości oferuje wiele domów lub mieszkań w atrakcyjnych cenach i to z uregulowaną sytuacją prawną – więc klient, mając możliwość wyboru z pewnością postawi na mniej ryzykowną transakcję.

Dlaczego w takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy firm skupujących mieszkania i oferujących opróżnianie mieszkań gotówka? Tego rodzaju skupy są często jedynymi miejscami, które przyjmą niemal każdą nieruchomość – nawet zadłużoną lub w opłakanym stanie. Podejmują się kupna mieszkań z różnego rodzaju zadłużeniami – na przykład z kredytem hipotecznym, pożyczką prywatną oraz zadłużeniem wynikającym z niepłacenia rachunków lub czynszu. Po przedstawieniu niezbędnych dokumentów oraz zaprezentowaniu nieruchomości, skup wycenia dom lub mieszkanie i informuje o warunkach sprzedaży.

Szybkie rozwiązanie Twojego problemu

Firmy oferujące skup mieszkań mają duże doświadczenie oraz wiedzę na temat rynku nieruchomości. Nawet jeżeli wydaje Ci się, że Twój przypadek jest bardzo skomplikowany, powierzając swoją sprawę w ręce profesjonalistów, możesz liczyć na szybkie rozwiązanie problemu. Sprzedaż zadłużonej nieruchomości przywróci Ci poczucie bezpieczeństwa i kontroli nad własnym życiem. Pozbędziesz się stresu i otworzą się przed Tobą nowe możliwości.

Takie rozwiązanie pozwala też zaoszczędzić sporo czasu. Właściciel mieszkania najczęściej otrzymuje pieniądze zaraz po podpisaniu umowy. Całą sumę może dostać w gotówce, co pozwala mu na nabycie nowej nieruchomości lub rozpoczęcie kolejnej inwestycji. Z oferty tej mogą skorzystać zarówno firmy, jak i osoby prywatne, a sprzedać można każdą nieruchomość – zarówno działkę, grunt, lokal, dom, jak i mieszkanie. Nawet jeżeli posiadłość jest objęta postępowaniem komorniczym może być sprzedana – o ile jeszcze nie została przejęta całkowicie, a wysokość jej zadłużenia nie przekracza pełnej wartości mieszkania.

Jeżeli znalezienie nabywcy na Twój dom wydaje się niemożliwe albo po prostu chcesz pozbyć się zadłużonego mieszkania i otrzymać szybką gotówkę – zapraszamy do kontaktu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here