Odkurzacz piorący

Klasyczne odkurzacze wciąż są na wyposażeniu większości domów. Nie da się jednak ukryć, że ich możliwości są mocno ograniczone. Znacznie lepiej sprawdzają się nowoczesne odkurzacze piorące. Kiedy warto zainwestować w takie urządzenie?

Odkurzacz piorący zamiast klasycznego

Tradycyjne odkurzacze oferują jedynie sprzątanie na sucho. Radzą sobie z powierzchownymi zabrudzeniami, przede wszystkim kurzem, na tym jednak ich możliwości zwykle się kończą. Jeśli w domu jest dużo różnych powierzchni, warto rozważyć zakup odkurzacza piorącego.

Jest on w stanie dokładnie i szybko wyczyścić różnego rodzaju powierzchnie. Nadaje się zarówno do pracy z dywanami, podłogami, płytkami, jak i tapicerką meblową, a nawet samochodową. Odkurzacz piorący w sklepie Emast to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy cenią sobie wielofunkcyjność.

Możliwości odkurzacza piorącego

Urządzenie piorące nadaje się do usuwania nagromadzonego kurzu, zbierania płynu oraz czyszczenia zarówno na sucho, jak i na mokro. Dostępność rozmaitych końcówek pozwala na uporanie się z różnego rodzaju zabrudzeniami, a także na dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Więcej praktycznych informacji można znaleźć w artykule: Odkurzacze specjalistyczne – co warto o nich wiedzieć?

Dla alergików i astmatyków

Dla kogo sprawdzi się odkurzacz piorący? Będzie doskonałym wyborem dla alergików i astmatyków, a także wszystkich tych, którzy po prostu nie tolerują wszechobecnego kurzu. W dwóch pierwszych przypadkach chodzi jednak o skuteczne pozbywanie się kurzu ze wszystkich powierzchni. Jest on bowiem pełen alergenów, które mogą nasilać dolegliwości u alergików i astmatyków.

Tradycyjne odkurzanie na sucho niestety nie jest w stanie sprostać usuwaniu i kurzu, i alergenów. Odkurzacz piorący gwarantuje ich eliminowanie również z tapicerki, dywanów i wykładzin.

Dom pełen dzieci

Dom, w którym są dzieci jest nie tylko głośny i wesoły. To także dom zmagający się z większą ilością zabrudzeń oraz podwyższoną częstotliwością rozlewania płynów. W takich sytuacjach doskonale sprawdza się wielofunkcyjny odkurzacz piorący, który można znaleźć w sklepie https://emast.pl/.

Poza odkurzaniem może być bowiem użytkowany do zbierania rozlanych płynów. Szybko, prosto i bez pozostawiania nieestetycznych plam.

Modele odkurzaczy piorących są większe i cięższe niż tradycyjne odkurzacze czyszczące na sucho. Oferują za to o wiele większą wydajność w działaniu oraz możliwość poradzenia sobie z zabrudzeniami i plamami, których nie są w stanie usunąć inne sprzęty do zastosowań domowych. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here