Nowoczesne rozwiązania w Twojej łazience

Łazienka jest miejscem, gdzie możemy odetchnąć po całym dniu w pracy, relaksując się w wannie pełnej pachnącej olejkami wody. W łazience możemy również wziąć szybki, odświeżający prysznic. Urządzanie łazienki jest dzisiaj znacznie prostsze niż kilkadziesiąt lat temu. Współczesna armatura sanitarna cechuje się nie tylko nowoczesnym designem, ale i wygodnymi rozwiązaniami. Tak szeroki wybór sprzyja nowym spojrzeniom na zwykłe elementy wyposażenia łazienki.

Prysznic prysznicowi nierówny

Kojący prysznic to świetny sposób na relaks w upalny dzień, po intensywnym treningu. Czasy, kiedy prysznic wiązał się z ustawioną wysoko baterią prysznicową, już dawno minęły. Obecny wybór różnego rodzaju akcesoriów natryskowych sprawia, że możemy dopasować je do swoich preferencji i potrzeb. Szukając baterii, bierzemy pod uwagę jej rodzaj. Bardzo praktyczne są modele, które można regulować. Oferują one różne rodzaje strumienia wody, od dużych kropli, po delikatną mgiełkę.

Deszczownica to modne obecnie rozwiązanie, które przeznaczone jest do montażu w suficie lub na ścianie. Inspiracją do jej stworzenia był ruch spadającego z nieba deszczu. Woda spada równo w dół, dając kojące uczucie relaksu i odprężenia. Wybierając deszczownice Grohe, decydujemy się na armaturę najwyższej jakości, która wyposażona jest w wiele funkcji, na przykład masuje skórę i ją ujędrniają. Jednak deszczownica ma swoje zalety, ale także wady. Przy jej wyborze warto wybrać model, który ma dodatkową baterię, umożliwiającą nalanie wody z niższego poziomu i w węższym strumieniu niż mgiełka.

Tradycyjna łazienka w nowoczesnym stylu

W sytuacji, kiedy nie jesteśmy przekonani do deszczownicy, możemy wybrać jeden z wielu rodzajów baterii prysznicowych. Są one nie tylko funkcjonalne, ale i estetycznie wyglądające. Na rynku jest dostępnych wiele modeli baterii. Wybór marki z tradycją, oferującej wysokiej jakości produkty jest zawsze bardziej korzystne niż wybranie tańszych odpowiedników. Baterie prysznicowe Grohe cechują się najwyższą jakością zastosowanych materiałów i wykonania. Występują w wielu rodzajach. Stąd mamy możliwość dopasowania ich do stylu, w jakim jest zaaranżowana łazienka. Baterie naścienne mocowane są na ścianie, bezpośrednio do przewodów wody ciepłej i zimnej. Są stosunkowo tanie i łatwe w montażu, jednak ich wygląd nie jest tak nowoczesny i atrakcyjny jak baterii podtynkowych. W przypadku tych drugich nie jest wymagane podłączenie ich bezpośrednio do instalacji wodnej, jednak koniecznością będzie wykonanie w ścianie otworów potrzebnych do schowania mechanizmu montowanego przed położeniem płytek. Na zewnątrz widoczna będzie jedynie dźwignia oraz wylewka. Jest to model bardzo nowoczesny, funkcjonalny oraz zajmuje mniej miejsca w kabinie. Niestety jest to rozwiązanie znacznie droższe i bardziej czasochłonne w montażu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here