Mimo powszechnej opinii meble tapicerowane zyskują na wartości szczególnie wśród klientów. Ich wygląd sprawia, że są eleganckim i komfortowym dodatkiem. Wśród mebli tapicerowanych najczęściej znajdziemy łóżka i narożniki. Również w sklepie https://www.wikimeble.pl/MEBLE_TAPICEROWANE/NAROZNIKI znajdziemy ciekawe propozycje narożników do naszego wnętrza.

Zalety mebli tapicerowanych

Meble tapicerowane posiadają drewniane lub aluminiowe stelaże, które gwarantują nam długie użytkowanie. Następnie umieszczane są w nich materace i pianki, które zapewnią wygodę użytkowania. Następnym etapem jest obicie z wybranego przez nas materiału. Wśród nich znajdziemy takie jak Eco skóra, zamsz, czy len. Największą zaletą mebli tapicerowanych jest fakt, że ogromna paleta barw i struktur pozwala na stworzenie indywidualnego mebla na nasze życzenie.

Wybór materiału

Eco skóra jest często stosowanym materiałem. Jednak oprócz łatwego utrzymania jej w czystości, posiada wiele wad. Jedną z nich jest uczucie chłodu, które będzie nieustannie nam towarzyszyć. Przy częstym stosowaniu i nieprawidłowej pielęgnacji materiał zaczyna kruszyć się i pękać. Możemy jednak skorzystać z oferty obicia narożnika zamszem. Często klienci rezygnują z tej propozycji, martwiąc się o zabrudzenia. Jednak poświęcenie chwili czasu i użycie odkurzacza piorącego sprawi, że nasze narożniki nadal będą wyglądały jak nowe. Dodatkowo miękkie i ciepłe materiały są przyjemniejsze w dotyku i wytwarzają ciepło.

Nowoczesne narożniki tapicerowane

W ofercie sklepu Wiki Meble znajdziemy ofertę narożników w różnych rozmiarach, formach i kolorach. Nie musimy jednak martwić się szczegółami, które nam nie odpowiadają. Sklep zapewnia nam wykonanie kolorystyczne według naszych upodobań. Świetnym przykładem nowoczesnego i przyjemnego w użytkowaniu narożnika jest oferta ze strony https://www.wikimeble.pl/MEBLE_TAPICEROWANE/NAROZNIKI/kinas_assan_u_inari27_inari23. Narożnik sprawdzi się w każdym salonie, który tętni życiem oraz zapewni wygodne miejsce dla naszej rodziny, jak i gości. Dobór kolorystyczny zależy tylko od nas. Narożnik pozwala na umieszczeniu go w dowolnym miejscu dzięki obiciu znajdującemu się również z tyłu narożnika. Dodatkowo posiada funkcję spania, wszakże nie do codziennego, ale sporadyczne noce na pewno nam nie zaszkodzą. Dodatkowa funkcja barku spodoba się wszystkim miłośnikom wieczornych seansów filmowych, pufa w gratisie pozwoli odpocząć również naszym nogom. Na stronie sklepu znajdziemy ciekawą wizualizację wszystkich funkcji, które przybliżą nam możliwości nowego mebla.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here