Lustro MIRALITE NATURA - podstawowe zalety

Lustro MIRALITE NATURA to innowacyjne rozwiązanie opatentowane przez należącą do francuskiego koncernu firmę Saint-Gobain Building Glass, której oddział znajduje się m.in. w Polsce. Dzięki zastosowaniu specjalnego filtra, MIRALITE NATURA odbija obraz wierniej niż tradycyjne lustra.

W sztucznym oświetleniu odbicie w lustrze odbiega znacznie od rzeczywistości, zwykle na jej niekorzyść. Chłodne światła ledowe lub halogenowe – tak często obecne we współczesnych domach – nadają cerze ziemisty odcień i powodują nienaturalne odzwierciedlenie rysów twarzy. Dzięki nowoczesnej technologii, którą producent szkła zastosował w lustrach MIRALITE NATURA, stało się możliwe uzyskanie bardziej autentycznego odbicia.

Technologia MIRALITE NATURA

W MIRALITE NATURA, pomiędzy warstwę srebra a wysokiej jakości szkła bazowego PLANICLEAR, wbudowany został specjalny filtr nanometryczny. Nadaje on lustru brzoskwiniowy odcień. Koryguje chłodne, ostre oświetlenie oraz neutralizuje naturalny, zielonkawy kolor szkła. Dzięki temu MIRALITE NATURA nie tylko wiernie oddaje rzeczywistość, ale też wizualnie ociepla wnętrza, w których się znajduje.

Podobnie jak standardowe lustra, MIRALITE NATURA można poddawać obróbce, by uzyskać pożądane kształty czy faktury. Produkt nadaje się do przycinania, fazowania, szlifowania czy grawerowania. Można nakładać na niego grafikę, np. metodą sitodruku. Montaż luster MIRALITE NATURA jest nieskomplikowany – taki sam, jak w przypadku tradycyjnych produktów. Instaluje się je z użyciem kleju albo dwustronnej taśmy klejącej, a także za pomocą specjalnych uchwytów mocujących lub ram.

Walory luster MIRALITE NATURA

Technologia MIRALITE NATURA pozwala na dokładne odzwierciedlenie kolorów i uzyskanie naturalnego obrazu, dzięki czemu odbicie postaci prezentuje się zdecydowanie korzystniej niż w zwykłych lustrach, co pozytywnie wpływa na samopoczucie użytkowników produktu. Dobry nastrój wiąże się także z atmosferą wnętrza, w którym się przebywa. Lustra MIRALITE NATURA mogą być pięknym elementem dekoracyjnym, wizualnie powiększać przestrzeń. Przede wszystkim jednak, dzięki zastosowanemu w nich filtrowi, czynią wnętrze jaśniejszym, bardziej przytulnym.

Zaletą produktów MIRALITE NATURA jest doskonała jakość, znacznie przewyższająca światowe normy dotyczące luster. Wyroby Saint-Gobain Building Glass są niezwykle trwałe, odporne na korozję i wilgoć. Dzięki temu mogą być stosowane w każdym wnętrzu. Producent szkła zadbał także o to, by MIRALITE NATURA było przyjazne środowisku. Lustro charakteryzuje się obniżoną zawartością tlenku żelaza, nie zawiera ołowiu ani rozpuszczalników.

Zastosowanie luster MIRALITE NATURA

Lustra MIRALITE NATURA można wykorzystać na wiele sposobów przy aranżacji wnętrz mieszkań i domów. Mocuje się je w łazienkach czy przedpokojach, stosuje jako elementy kredensów, drzwi przesuwnych, a nawet tworzy z nich okładzinę ścian. Technologia MIRALITE NATURA sprawdza się także doskonale w obiektach użyteczności publicznej – siłowniach, restauracjach, sklepach, biurach. Lustra kreują w nich miłą atmosferę, która podnosi komfort klientów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here