Livolo - estetyczny i funkcjonalny osprzęt elektryczny

Przed współcześnie aranżowanymi wnętrzami stawiamy znacznie więcej wymagań niż w przeszłości. Pragniemy, by zachwycały elegancją i stylem, doskonale spełniały oczekiwania inwestora pod względem estetyki, ale jednocześnie były funkcjonalne oraz wygodne w użytkowaniu. W ich urządzaniu często wykraczamy poza przyjęte standardy i powszechnie stosowane rozwiązania. Jako projektanci własnych mieszkań nierzadko sięgamy po nowoczesne materiały oraz elementy wyposażenia. Przykładem są włączniki światła Livolo. Stanowią alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań i doskonale wpisują się w oczekiwania współczesnego inwestora.

Światło na dotyk

Włączniki Livolo różnią się od powszechnie dostępnych w sklepach elektrycznych włączników światła. W ich przypadku sterujemy oświetleniem nie poprzez naciśnięcie przełącznika, ale dotknięcie szklanego panelu, a dokładniej umieszczonego centralnie pośrodku jego powierzchni małego kółka. Delikatne dotknięcie opuszkiem palca spowoduje włączenie lampy. Co istotne, panele Livolo są podświetlane, przy czym inaczej świecą przy załączonym, a inaczej przy wyłączonym świetle. Gdy lampa zostanie wyłączona, kółko na szklanym panelu świeci się na czerwono, a przy włączonym oświetleniu na niebiesko.

Efektowna stylistyka

Niewątpliwą zaletą włączników Livolo jest ich wygląd, który przyciąga uwagę inwestora i odwiedzających wnętrze gości. Efektowny szklany panel doskonale wpisuje się w charakterystykę nowoczesnego wnętrza. Przylega płasko do ściany, co wygląda bardzo nowocześnie. Elegancji dodaje mu materiał, z którego został wykonany. Hartowane szkło prezentuje się niezwykle pięknie i – co istotne dla dekoratorów wnętrz – jest dostępne w różnych wersjach kolorystycznych. W sklepie internetowym Gajwer.pl znajdziemy je w kolorze: czarnym, białym, szarym oraz złotym.

Trwałość i odporność

Zastosowany do produkcji paneli dotykowych Livolo materiał gwarantuje trwałość osprzętu i możliwość użytkowania przez długi okres. Hartowane szkło jest odporne na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne. Nawet po wielu latach zachowuje doskonały wygląd i prezentuje się bardzo estetyczne.

Funkcjonalność

Warto zwrócić uwagę, że niektóre włączniki dotykowe Livolo mogą być użytkowane w połączeniu z pilotem. Zdecydowanie podnosi to standard użytkowania wnętrza i gwarantuje wygodę domowników. Sterowanie światłem za pomocą pilota oznacza, że nie musimy już wstawać z kanapy, by zapalić światło w salonie. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się też w sypialni i pokoju dziecięcym. Wystarczy wyobrazić sobie sytuację, gdy dziecko, wstając w nocy, zapala światło za pomocą przycisku na pilocie, a dopiero potem bezpiecznie porusza się po mieszkaniu.

Bezpieczeństwo

Kwestia bezpieczeństwa dotyczy nie tylko dzieci. Wszyscy narażeni jesteśmy na niebezpieczne upadki oraz stłuczenia, gdy po zmroku chodzimy po mieszkaniu. Włączniki dotykowe Livolo skutecznie ograniczają potencjalnie groźne sytuacje. Sprzyja temu podświetlany włącznik. Dzięki niemu z łatwością zlokalizujemy dotykowy panel w ciemności.

Bezpieczeństwo z Livolo ma wiele odsłon. Warto zwrócić uwagę na to, że obudowa panelu jest szczelna, co zapobiega wnikaniu wody przy jego przypadkowym zachlapaniu. Jest też niepalna, dlatego nie stwarza zagrożenia na wypadek pożaru.

Włączniki dotykowe Livolo to ogrom zalet, które skutecznie przekonują nowych użytkowników. Wpływa to na ich rosnącą popularność oraz świadomość na temat możliwości, jakie stwarzają w aranżacji wnętrz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here