Czasem naprawdę niewiele trzeba, by poprawić wygląd mebli w kuchni. Nie musimy od razu pozbywać się dobrych jeszcze sprzętów tylko dlatego, że znudził nam się ich wygląd. Na szczęście istnieją sposoby na to, by te opatrzone już przedmioty odmienić. Czy można to zrobić nie wydając dużej ilości pieniędzy?

Nowe życie starych mebli

Zazwyczaj kiedy już kupujemy szafki do kuchni, to służą nam one długie lata. Wymiana jest kosztowna, dlatego często mimo iż już dawno minął czas ich świetności, to nie decydujemy się na wymianę właśnie ze względów finansowych. Natomiast nie oznacza to, że nie możemy własnoręcznie tchnąć w nie nowego życia. To łatwiejsze niż się wydaje. Należy zdawać sobie sprawę z tego, że czasem małe rzeczy mogą dużo zmienić. Tak jest, gdy chodzi o uchwyty do szafek kuchennych. Ich wymiana jest znacznie tańsza, niż zakup nowych mebli, a rezultat doskonały. Jak to możliwe?

Zmiana stylu w kuchni

Uchwyty kuchenne meblowe szybko się niszczą, ponieważ jest to część mocno eksploatowana. Dlatego zazwyczaj w dość krótkim czasie prezentują się mało estetycznie, nie mówiąc już o tym, iż czasem są już wybrakowane. Ich wymiana na nowe sprawi, że fronty zyskają nowy blask. Jednak trzeba pamiętać, że wcale nie muszą one wyglądać dokładnie tak, jak nasze stare uchwyty w szafkach kuchennych, lecz całkowicie inaczej. Dzięki takiemu zabiegowi można zmienić styl sprzętów na kompletnie inny. Uchwyty do szafek i mebli kuchennych od Regałki to wiele dostępnych wzorów i kolorów, które dają nieograniczone możliwości. W ten sposób wprowadzimy do wnętrza, zależnie od wyboru powiew nowoczesności, retro szyku, czy elegancji, a wszystko to za pomocą ciekawych gałek oraz uchwytów do mebli kuchennych .

Przykładowe uchwyty do szafek kuchennych z oferty Regałka.pl

uchwyt do mebli kuchennych w szare kropki

uchwyt do szafek kuchennych w białe kropki

uchwyty do mebli i szafek kuchennych w niebieskie paski

szary uchwyt do mebli kuchennych w kształcie diamentu

Przełamanie sztampowych sprzętów oryginalnymi uchwytami do szafek kuchennych

W kuchni wcale nie musi być nudno. Pospolite, często robione od jednego szablonu zestawy można zmienić i nadać im niekonwencjonalnego klimatu dobierając oryginalne uchwyty do mebli kuchennych. Nie warto zaopatrywać się w jedne z wielu dostępnych w marketach produktów, bo one nie dadzą tak dobrego efektu. Natomiast odważne kolory, ciekawy kształt, deseń, czy użyte materiały potrafią zdziałać naprawdę wiele. Uchwyt do szafki w kuchni wykonany z ceramiki to piękna i doskonała alternatywa dla klasycznych, bardzo popularnych drewnianych gałek.

Jak widać, takie niewielkie zmiany mogą dać bardzo dobre rezultaty, a poza tym to spora oszczędność. Dlatego zanim podejmiemy decyzję o pozbyciu się starych, wysłużonych szafek, to warto zastanowić się nad mniej kosztownym przedsięwzięciem, czyli zainwestowaniem w nowe uchwyty do mebli w kuchni. Efekt na pewno będzie pozytywnym zaskoczeniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here