Firma deweloperska Gama-m narodziła się w 1990 roku. Jej założycielem jest Jerzy Gacek. Przedsiębiorca i fachowiec budowlany przez lata zdobywał doświadczenie branżowe, pracując w przedsiębiorstwie państwowym.

W 1990 roku, gdy rozpoczął się okres przeobrażeń ustrojowych, a co za tym idzie – także ekonomicznych – budowlaniec postanowił spróbować swoich sił w biznesie. Przeszło ćwierć wieku temu rozpoczął przygodę, która trwa do dziś.

Firma rozpoczęła działalność od ocieplania, a także wykańczania elewacji budynków. Ciężka praca i niezawodność przyczyniły się do tego, że Gama-m stała się rozpoznawalną i szanowaną marką na rynku usług budowlanych. To sprawiło, że przedsiębiorstwo poszerzyło zakres swojej działalności. Przełom nastąpił w 2004 roku. Właśnie wtedy firma zdecydowała się wypłynąć na głęboką wodę, a raczej wyruszyć na podbój sektora deweloperskiego. Pierwszą inwestycją spółki była „Duża Góra”, zlokalizowana w krakowskim Bieżanowie. Na tym się jednak nie skończyło. Później nadszedł czas na realizowanie kolejnych przedsięwzięć, takich jak: „Apartamenty Reduta” (30 mieszkań), „Zielony Zakątek” (64 mieszkania), „Prądnik Park etap I” (109 mieszkań) oraz „Prądnik Park etap II” (115 mieszkań). Obecnie realizowana jest inwestycja w dzielnicy Piaski. Firma deweloperska, która rozpoczynała swoją działalność od ocieplania budynków i wykonywania elewacji, może szczycić się oddaniem 318 mieszkań usytuowanych w atrakcyjnych lokalizacjach.

Przedsiębiorstwo przykładało i wciąż przykłada wagę do wysokiej jakości wykończenia budynków, które wznosi. W standardzie znajdują się elementy takie jak: drewniane okna w każdym mieszkaniu, aneks kuchenny z możliwością zamknięcia i wydzielenia odrębnej kuchni, ogródki dostępne w cenie mieszkań zlokalizowanych na parterze, dwupoziomowe hale garażowe, w których na pewno nie zabraknie miejsc postojowych. Właściciele mieszkań w standardzie otrzymują również atrakcyjnie wykończoną elewację – z drewnianymi zdobieniami lub cegłą klinkierową, a także drzwi antywłamaniowe.

Historia firmy Gama-m stanowi dowód na to, że wiedza, doświadczenie, ciężka praca i rozwój, który nigdy się kończy – to czynniki pomocne w osiąganiu sukcesów, także w biznesie. Przedsiębiorstwo przykłada dużą wagę również do spełniania oczekiwań Klientów. Otwartość na sugestie, zapewnienie optymalnej lokalizacji, stosowanie rozwiązań technicznych umożliwiających komfortową eksploatację lokalu – deweloper troszczy się o te aspekty, dzięki czemu inwestycje spełniają oczekiwania właścicieli mieszkań.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here