Funkcjonalne i eleganckie - meblościanki w nowym stylu

Idealne, zarówno do nowoczesnych apartamentów, domów, jak i do niewielkich mieszkań typu kawalerka – o czym mowa? O meblościankach. Niegdyś kojarzone z niezbyt wyszukanym i powszechnie “panującym” stylem – dziś prezentują się doskonale jako lekkie i zarazem wysoce funkcjonalne, estetyczne meble. Dzięki swojej prostocie, meblościanki w XXI wieku stają się inspiracją do tworzenia niebanalnych aranżacji wnętrz – zarówno salonów, jak i pokojów dziecięcych, młodzieżowych oraz sypialni.

Nowoczesne meblościanki – jakość i użyteczność

W dzisiejszych czasach w sposób szczególny cenimy użyteczność – również tego wszystkiego, co nas otacza. Przykładowo meble – jeśli zdecydujemy się na modele proste, pojemne, z funkcjonalnymi szafami, komodami, półkami – oznaczać to będzie, że łatwo nam będzie zarządzać znajdującymi się w nich rzeczami, a tym samym nie stracimy czasu, ani nerwów na ich szukanie.

Czy jeśli postawimy na te cechy, które zapewnią nam optymalny komfort – musimy jednocześnie iść na kompromis z estetyką? Na pewno o takim kompromisie nie można mówić w przypadku nowoczesnych meblościanek. O ile jeszcze kilkadziesiąt lat temu “ściana mebli” nie była ani zbyt estetyczna, ani szczególnie użyteczna – o tyle dzisiejsze kolekcje mebli nie wymuszają na nas żadnych niechcianych wyborów.

Współczesna meblościanka jest zarówno elegancka, jak i komfortowa dla użytkowników, gustowna i atrakcyjna dla zwolenników różnych stylów – w tym cieszącego się obecnie największą popularnością stylu minimalistycznego, ale również klasycznego i… awangardowego. Jak to możliwe, żeby ten sam komplet mebli mógł stać się przedmiotem zainteresowania zarówno osoby preferującej rozwiązania tradycyjne, jak i zwolennika twórczego indywidualizmu? Decydują o tym: prosta linia i kolorystyka, które mogą stanowić bazę do kreowania wielu zróżnicowanych aranżacji.

Jedna kolekcja – wiele możliwości

W sklepach stacjonarnych oraz internetowych znajdziemy wiele kolekcji nowoczesnych meblościanek. Dzięki temu, że w zdecydowanej większości są to meble o liniach prostych – ich samodzielny montaż nie nastręcza żadnych trudności. Warto jednak zwrócić szczególną uwagę na to, aby meble były wykonane z dobrej jakości materiałów – takie meblościanki, z płyty laminowanej o grubości 18 mm wraz z płytą HDF, które to zestawienie gwarantuje stabilność mebli i podwyższoną odporność na uszkodzenia – oferuje sklep Per La Vita

Meblościanki Per La Vita zaprojektowane są zgodnie z najmodniejszymi, światowymi trendami. Oferowane są w równie modnej kolorystyce, choć nie brakuje tu również kolorystyki tradycyjnej, która nadal znajduje wielu odbiorców. Wyjątkowo prezentują się np. meble utrzymane w nieskazitelnej bieli – zarówno w wersji matowej, jak i z wysokim połyskiem. Biel jest kolorem, który nadaje meblom szlachetności, a pomieszczeniu, w którym się znajdują, elegancji. 

Podobnie – choć w odwrotnej tonacji – prezentują się meble czarne. Wraz z różnymi odcieniami szarości są kolorystyczną kanwą królującego w naszych domach stylu minimalistycznego.W sklepie Per La Vita klienci ceniący sobie rozwiązania niebanalne, na pewno zwrócą również uwagę na meblościanki w kolorach: biało-czarnym. Z drugiej strony – w kolekcjach Per La Vita nie brakuje także mebli utrzymanych w tradycyjnej, naturalnej i cieplejszej kolorystyce – mowa tu o różnych odcieniach brązu i innych barw imitujących drewno – to m.in. dąb i sosna sonoma oraz śliwa.

Meblościanki składają się z różnych modułów – w zależności od proponowanej kolekcji – mogą to być zestawy złożone w większości z mebli zamkniętych lub otwartych (np. szafy na ubrania, szafki, półki wiszące z frontami i bez, biblioteczki, półki RTV, komody itd.). Dzięki zróżnicowanej formule, według której projektowane są meblościanki Per La Vita, każdy klient znajdzie zestaw idealny do swojego wymarzonego salonu, sypialni lub innego pokoju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here