Czym wyróżniają się odkurzacze bezprzewodowe

Odkurzanie podłóg staje się znacznie przyjemniejsze, jeżeli używamy odkurzacza dopasowanego do naszych potrzeb. Przed zakupem pod uwagę należy wziąć metraż, a także inne czynniki, takie jak chociażby dostęp do gniazdek z prądem czy na przykład waga urządzenia i łatwość docierania w trudno dostępne miejsca. Czy wiesz jednak, czym wyróżniają się odkurzacze bezprzewodowe? Sprawdź, czy te urządzenia mogą sprawdzić się również i w Twoim domu!

Jaki odkurzacz wybrać?

Jeżeli stoisz przed wyborem nowego odkurzacza do Twojego domu, zapewne zastanawiasz się, na jakie parametry w szczególności warto zwrócić uwagę. Na pewno znaczenie ma kilka kluczowych czynników, takich jak rozmiar powierzchni przeznaczonej do sprzątania oraz to, czy masz pupila lub czy wolisz odkurzacze działające samodzielnie, takie jak na przykład roboty sprzątające.

Zanim dokonasz wyboru, koniecznie poznaj zalety, jakie wyróżniają odkurzacze bezprzewodowe. Są to urządzenia, które cieszą się coraz większą popularnością. Korzystanie z nich jest bardzo proste i intuicyjne, a użytkownik może zapomnieć o plączącym się pod nogami kablu!

Co wyróżnia odkurzacze bezprzewodowe?

Wspomniane już odkurzacze bezprzewodowe, jak sama nazwa wskazuje, pozwalają użytkownikowi zapomnieć o konieczności korzystania z kabla podczas użytkowania sprzętu. Przewód nie plącze się między nogami, dzięki czemu łatwiej jest manewrować samym odkurzaczem.

Dodatkowo model bezprzewodowy pozwala nam m.in. na posprzątanie przestrzeni poza domem – może być to na przykład samochód, którego wnętrze wymaga odświeżenia. Wystarczy jedynie upewnić się, że nasze urządzenie zostało wcześniej naładowane w stacji dokującej.

Odkurzacz pionowy bezprzewodowy zajmuje niewiele miejsca i z łatwością możemy schować go na przykład w szafie lub za zasłoną. W wielu przypadkach jego ukrywanie nie jest nawet konieczne, ponieważ są to nowoczesne urządzenia o ciekawym designie, dlatego ich ekspozycja nie powinna nikomu przeszkadzać. Z łatwością powinniśmy znaleźć też odpowiedni odkurzacz do sierści psa, który zadba o to, aby nasze podłogi czy meble były jak najczystsze!

Bezprzewodowy odkurzacz od marki Samsung

Czy znasz już bezprzewodowe odkurzacze, które dostępne są w ofercie marki Samsung? Postaw na urządzenia o dużej mocy, które pozwolą Ci na szybkie i łatwe posprzątanie przestrzeni domowej. Dostępność poszczególnych funkcji, technologii czy dodatków różni się w zależności od wybranego modelu.

Z łatwością znajdziesz jednak odkurzacz posiadający aż dwie baterie w zestawie, dzięki czemu czas pracy będzie wynosił prawie 120 min (do 60 minut na jednym akumulatorze)*. Popularnym wyborem są także warianty posiadające w zestawie elektroszczotkę Jet Dual, przeznaczoną do różnych rodzajów podłóg. Posiadaczy zwierząt interesuje natomiast skuteczne usuwanie sierści zwierząt, które zapewnia minielektroszczotka Pet Tool.

 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

 

* Szacowany czas pracy dotyczy baterii o dużej pojemności (3970mAh) przy wykorzystaniu minimalnego poziomu mocy, bez użycia elektroszczotki. Wyniki mogą się różnić w zależności od rzeczywistego użytkowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here