Chemia domowa – jaką wybrać?

Sprzątanie jest jednym z nieodłącznych elementów naszego życia. Większość z nas traktuje je jako przykry obowiązek i stara się zrobić wszystko, aby tę czynność jak najbardziej sobie ułatwić i uprzyjemnić. Jak sprawić, aby sprzątanie było łatwiejsze?

Akcesoria do sprzątania

Dobre ścierki, odkurzacz czy mop znacznie ułatwiają pracę. Nie bez znaczenia pozostaje także chemia, której używamy w domu. Wybór środków czystości jest przeogromny, a producenci prześcigają się w innowacyjnych patentach i mieszankach zapachowych. Często decydujemy się na droższe marki znanych producentów, mając nadzieję, że są to najlepsze artykuły dla domu. Cena jednak nie zawsze idzie w parze z jakością. Pragniesz, aby po sprzątaniu w Twoim domu unosiły się niecodzienne nuty zapachowe? Chcesz skutecznych i wydajnych środków, które nie zrujnują domowego budżetu? Takie rozwiązanie proponuje włoski producent chemii domowej i kosmetyków, Felce Azzurra. Wśród środków czyszczących do domu tej marki znajdują się płyny do mycia podłóg, łazienek, kuchni i okien, produkty do prania i płukania tkanin oraz odświeżacze powietrza. Dlaczego są takie wyjątkowe? Marka Felce Azzurra stworzona została przez dom perfumeryjny Paglieri. Kompozycje zapachowe środków czystości składają się z ponad 100 składników z całego świata. Są więc naprawdę niepowtarzalne. Co więcej, nie kosztują dużo i można je znaleźć m.in. w sieciach sklepów Piotr i Paweł czy Makro. Wyłącznym dystrybutorem marki Felce Azzurra w Polsce jest Foodtrade Sp. z o.o.

Foodtrade – dystrybutor chemii gospodarczej i hurtownia spożywcza

Foodtrade Sp. z o.o. jest jedynym dystrybutorem nie tylko włoskiej marki Felce Azzurra, ale także kolumbijskiej kawy Dictador. Ponadto zajmuje się także dystrybucją produktów spożywczych oraz napojów. Firma dostosowuje swój asortyment do zmieniających się wymogów rynkowych, starając się zaspokajać oczekiwania klientów. Prowadzi sprzedaż zarówno hurtową, jak i detaliczną. Każdy więc może zasmakować włoskiego i kolumbijskiego (ale nie tylko!) luksusu. Tym bardziej, że ceny wcale nie są wygórowane, a ekskluzywne produkty można odnaleźć w dobrych sieciach marketów na terenie całej Polski.

Dobra chemia domowa i co dalej?

Dobrej jakości chemia gospodarcza nie gwarantuje nam jednak pewnego sukcesu. Ten zależy przede wszystkim od naszej systematyczności oraz dobrych nawyków. Sprzątanie naprawdę może być całkiem przyjemne. Wystarczy zmienić tok myślenia i zamiast „musieć”, to „chcieć” sprzątać – chcieć mieć czysty i uporządkowany dom. Każdego dnia wystarczy około 20 minut na posprzątanie codziennych zabrudzeń, aby mieszkanie wyglądało na czyste i zadbane. Jeżeli musisz usunąć jakieś trudne i uporczywe plamy, poszukaj wskazówek w internecie, który jest istną kopalnią trików ułatwiających i przyspieszających sprzątanie. Mieszkanie niemal jak z katalogu sklepu meblowego jest możliwe, jeżeli tylko wyrobimy w sobie dobre nawyki, odpowiednio zorganizujemy dzień i zaopatrzymy się w skuteczną chemię domową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here