Biała ramka – dodatek, który pasuje do każdej aranżacji

Ramki ze zdjęciami są zarówno piękną ozdobą mieszkania, jak i sentymentalną pamiątką. Można z całą pewnością stwierdzić, że nigdy nie wyjdą z mody. Świetnie komponują się z wystrojem każdego wnętrza, a co najważniejsze – za każdym razem, kiedy na nie patrzymy, przywołują miłe wspomnienia.

Zastanawiasz się, jaki kolor ramek będzie pasował do aranżacji Twojego mieszkania? Świetnym wyborem będzie zawsze biel. Klasyczny kolor wpisze się w stylistkę wnętrza nowoczesnego, klasycznego, skandynawskiego, czy też rustykalnego. Jeśli szukasz inspiracji na zaaranżowanie ramek w swoim mieszkaniu, zapraszamy do lektury.

Stwórz własny kolaż ramek

Jeśli w swoim domu masz niezaaranżowaną ścianę, spieszymy z pomysłem na jej zagospodarowanie. Wybierz ulubione zdjęcia, zajrzyj do sklepu internetowego https://www.ramka.pl/ramki/biale i wybierz kilka białych ramek w odpowiednich rozmiarach, z których następnie stworzysz spójną kompozycję. Podczas wieszania ich na ścianie zadbaj o symetrię. Ważne, by wszystkie ramki pasowały do siebie, a całość wyglądała schludnie. W ten sposób uzyskasz nie tylko piękną ozdobę, ale również niepowtarzalny zbiór ulubionych pamiątek oraz wspomnień w postaci zdjęć. Zobaczysz, efekt będzie naprawdę wyjątkowy i spektakularny!

Aranżacja zdjęć na półce

Jeśli chcesz w elegancki sposób zaaranżować swoją przestrzeń i wyeksponować zdjęcia, wybierz do tego celu specjalną półkę, która sprawdzi się idealnie do ustawienia na niej ramek. Jest zdecydowanie węższa od standardowych modeli, więc można z powodzeniem powiesić ją nawet nad łóżkiem czy kanapą, a na pewno nikt nie zawadzi o nią głową. Ciekawie wygląda połączenie kilka takich półek, dlatego jeśli masz wiele zdjęć, które chcesz umieścić w ramkach – do działa.

Klasyka zawsze w modzie

Piękne, białe ramki z rodzinnymi zdjęciami ustawione na kominku lub komodzie to przykład klasycznej aranżacji, która nie wychodzi z mody. Zarówno rodzice, jak i dziadkowie chętnie umieszczają w swoich mieszkaniach ramki ze zdjęciami swoich dzieci lub wnuków. Jeśli chcesz zrobić im wyjątkowy prezent, wybierz klasyczne ramki, najlepiej w białym kolorze i wkomponuj w nie zdjęcia najbliższych. Taki podarunek na pewno sprawi wiele radości, a do tego będzie pięknie wyglądał w każdym wnętrzu.

Ramki na zdjęcia do każdego wnętrza

Ramka ze zdjęciem to nie tylko świetne rozwiązanie aranżacyjne, ale również idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Jeśli szukasz wyjątkowych ramek w różnych rozmiarach i wielu wariantach kolorystycznych, koniecznie odwiedź sklep internetowy https://www.ramka.pl/. Znajdziesz tu setki różnych rozwiązań do każdego wnętrza. Sprawdź teraz!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here