Aranżacja wnętrz przy pomocy Pattex One For All błyskawiczna przyczepność, crystal i ekspress

0
1075

Aranżacja wnętrz to nieskończona różnorodność możliwości i sposobów na ich urządzenie. Jej celem jest nie tylko sprawienie, by pomieszczenia wyglądały lepiej, ale również by żyło się w nich wygodniej. Zrównoważenie strony praktycznej i estetycznej jest jednym z najistotniejszych zadań, które stawia się przed projektantami. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych klejów montażowych ograniczeniem w aranżacji wnętrz jest już tylko wyobraźnia.

Pattex One For All – najważniejsze informacje

Pattex ONE FOR ALL to nowoczesny, montażowy klej polimerowy, który działa w oparciu o nowatorską technologię Flextec polymer. Produkt ten cechuje przede wszystkim uniwersalność – można przy jego pomocy kleić niemal dowolne powierzchnie, zarówno całkowicie gładkie, jak i porowate. Klej charakteryzuje się trwałością i zapewnia doskonałe trzymanie, nawet przy montażu ciężkich elementów. Jednocześnie montaż przy jego pomocy jest bardzo łatwy, dzięki czemu może być wykonany również przez osoby niedoświadczone.

Zastosowanie klejów One For All express i crystal

Lista materiałów, które mogą być klejone przy pomocy kleju Pattex One For All – zarówno w wersji crystal, jak i express – jest bardzo długa. Klej może być stosowany do betonu, ceramiki, cegieł, styropianu, metalu, szkła, kamienia i wielu rodzajów tworzyw syntetycznych. Należy jednak pamiętać, że kleje tego rodzaju mają swoje ograniczenia i w przypadku materiałów takich jak polietylen i polipropylen, a także miedź, mosiądz i szkło akrylowe należy użyć innego produktu Pattex. Dostępne w sieci filmy Pattex wyjaśniają bardzo dokładnie jak montować przy pomocy klejów One For All elementy wykonane z różnych materiałów.

ONE FOR ALL Błyskawiczna Przyczepność

Aranżacja wnętrz z zastosowaniem kleju One For All

Kleje Pattex sprawdzają się doskonale przy montażu gładkich elementów ozdobnych jak na przykład ściany dekoracyjne wykonane z kamienia, ceramiki i wielu innych materiałów. Dzięki zastosowaniu tych właśnie klejów instalacja zupełnie gładkich i niezaopatrzonych w żadne systemy montażu płyt dekoracyjnych jest nie tylko możliwa, ale i na tyle łatwa, że może być wykonana przez amatorów. Klej ONE FOR ALL Błyskawiczna Przyczepność doskonale sprawdzi się przy montażu oświetlenia. To szczególnie duże ułatwienie w pomieszczeniach, w których ściany wykonane zostały z płyt kartonowo gipsowych, w których ze względów konstrukcyjnych możliwości montażu przy pomocy tradycyjnych metod są mocno ograniczone.

Również montaż dowolnego rodzaju dekoracji jest tutaj mocno ułatwiony, dzięki temu, że nie ma konieczności troszczenia się o przebieg instalacji elektrycznej wewnątrz ścian. Przy pomocy kleju ONE FOR ALL Express przymocować można nie tylko oświetlenie i ozdoby, ale również lekkie półki, lustra i wiele innych. Do klejenia elementów wykonanych ze szkła szczególnie polecany jest klej ONE FOR ALL Crystal, który po związaniu uzyskuje całkowicie transparentną, krystalicznie czystą barwę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here