niedziela, Luty 18, 2018

Fototapeta w sypialni? Świetny pomysł na wystrój ścian!

0

Sypialnia to szczególne miejsce w domu. To właśnie tam wypoczywamy, odcinamy się od codziennych obowiązków i dajemy sobie czas na regenerację przed kolejnym dniem. Co zrobić, aby to pomieszczenie wyglądało stylowo i designersko? Zainwestujmy w fototapetę, która doda charakteru i spowoduje, że nasza sypialnia stanie się naszym królestwem.

Stylizacja nowoczesnych wnętrz – fotele obrotowe tapicerowane miękkim materiałem – nowość!

0

Szukając inspiracji do zmiany swojego mieszkania w bardziej nowoczesne i designerskie miejsce natrafiłam na pomysł małych zmian i dodania do mojego wnętrza nowości jakiej nie znalazłam w mieszkaniach u moich znajomych.

Rolety wewnętrzne – jakie wybrać, by nie żałować

0

Okno jest najjaśniejszym punktem w pomieszczeniu, dlatego od razu przyciąga uwagę osób wchodzących do wnętrza. Można je wprawdzie zostawić nieosłonięte, jednak kiedy temperatura w nasłonecznionym pokoju podnosi się, a przebywanie w pokoju staje się niekomfortowe, warto pomyśleć o roletach wewnętrznych. Na rynku znajduje się duży wybór rozwiązań, by możliwe było jednoczesne zaciemnienie wnętrza i udekorowanie okna.

Przykłady akcesoriów, dzięki którym łatwiej zorganizować się w kuchni

0

Dla tych, którzy kochają gotować oraz tych, którzy w kuchni starają się spędzać jak najmniej czasu, przygotowaliśmy zestaw kilku praktycznych akcesoriów kuchennych, dzięki którym utrzymanie porządku i praca w kuchni będzie znacznie łatwiejsza. Przykładem takich akcesoriów są: bloki i listwy na noże, organizery i stojaki na przybory kuchenne, pojemniki na pieczywo, stojaki na ręczniki kuchenne oraz pojemniki kuchenne.

Bloki i listwy na noże

Te niezwykle popularne akcesoria kuchenne to niezastąpiony element wyposażenia każdej funkcjonalnej, przyjaznej w użytkowaniu kuchni. Dysponując blokiem lub listwą na noże, te zawsze będziesz miała pod ręką i zminimalizujesz ryzyko przypadkowego skaleczenia, gdy po nie sięgasz – bloki wyprofilowane są w ten sposób, że ostrze noża zawsze ukryte jest w jego wnętrzu.

Organizery i stojaki na przybory kuchenne

To bardzo użyteczne przedmioty, zwłaszcza dla miłośników gotowania. Dzięki nim wszystkie narzędzia kuchenne, z jakich najczęściej korzystasz podczas gotowania, zawsze będziesz mieć pod ręką i nie będziesz tracić czasu na ich poszukiwanie w czeluściach kuchennych szuflad i szafek. Tego typu akcesoria kuchenne występują w dwóch wersjach, do ustawienia na szafce lub jako organizery do szuflad. Jeśli lubisz gotować, radzimy zaopatrzyć się w obie ich wersje.

akcesoria kuchenne

Pojemniki na pieczywo

Pojemniki często nazywane chlebakami, stanowią niezwykle przydatny element wyposażenia rodzinnych kuchni. Dzięki chlebakom każdy z domowników, również dzieci, może szybko sięgnąć po pieczywo i przygotować sobie kanapkę. By pieczywo nie wysychało, wystarczy zamknąć wieko chlebaka i gotowe. To zdecydowanie bardziej praktyczne rozwiązanie niż trzymanie pieczywa w plastikowych lub papierowych woreczkach na dnie jednej z kuchennych szuflad.

Stojak na papierowy ręcznik

Tego typu akcesoria kuchenne przypadną do gustu wszystkim miłośnikom gotowania. Dzięki nim odwinięcie ręcznika zabrudzonymi dłońmi nie sprawi, że cały ręcznik będzie nadawał się już tylko do wyrzucenia. W sprzedaży znajdziemy wiele modeli stojaków na ręczniki papierowe. Najpopularniejsze z nich to oczywiście stojaki mocowane do ściany, ale jeśli chcemy uniknąć wiercenia, możemy zdecydować się na zakup stojaka na szafkę.

Pojemniki kuchenne

Różnorodne pojemniki należą do tej grupy akcesoriów kuchennych, bez których nie może obejść się żadna kuchnia. Przechowujemy w nich wszystko to, z czego najczęściej korzystamy podczas przygotowywania domowych posiłków i napojów. W kuchni powinno znaleźć się

Pierwsze wrażenie najważniejsze

0

Mowa oczywiście o siedzibie Twojej firmy, która powinna przede wszystkim przykuwać uwagę, a także od razu świadczyć o profesjonalizmie i staranności przedsiębiorstwa. W tym celu przedstawiliśmy kilka konkretnych inicjatyw, które pomogą stać Ci się bardziej rozpoznawalnymi oraz szanowanymi wśród swoich klientów oraz konkurencyjnych firm.

Przeprowadziłeś remont domu? Program do rozliczania PIT podpowie, czy masz prawo do ulgi.

0

Pan Kazimierz odziedziczył w 2003 roku piękny dom otoczony malowniczym ogrodem. Cała rodzina nie mogła się doczekać dnia, w którym zamienią mieszkanie w mieście na prawdziwy raj. Jednak, żeby rodziła mogła zamieszkać w wymarzonym domu, konieczne było przeprowadzenie generalnego remontu.

Modne okucia do drzwi. Sprawdź trendy na ten rok!

0

Początki roku w każdej branży to podsumowania oraz trendy na rozpoczynający się sezon. Branża wnętrzarska poza stylami ponadczasowymi również regularnie wprowadza modne elementy, które wpływają na estetykę poszczególnych pomieszczeń. Z pozoru mało zauważalne detale, jak okucia do drzwi czy klamki, tworzą klimat pomieszczeń. Zobacz jakie trendy przewidujemy na 2018!

Drzwi wejściowe do domu – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

0

Zastanawiając się nad modelem drzwi wejściowych do domu jednorodzinnego, najistotniejszą kwestią przy wyborze okazuje się wysoka termoizolacyjność produktu. Obecnie oferta firm, zajmujących się produkcją i sprzedażą stolarki drzwiowej zewnętrznej jest bogata i zróżnicowana, zarówno cenowo, jak i jakościowo.

Idealne projekty domów dla małych rodzin

0

Własne lokum musi być przytulne i stanowić przestrzeń idealnie dopasowaną do potrzeb wszystkich domowników. Nie inaczej jest, gdy chodzi o dom dla małej rodziny. Jakie projekty warto wziąć pod uwagę?

Nowe-stare biuro, czy najlepsze wykorzystanie spaceplanu

0

Pojęcie spaceplanu do codziennego użycia weszło stosunkowo niedawno. Jednak dziś wielu profesjonalnych architektów posługuje się nim niemal be przerwy. Skąd taka zmiana? Spaceplan to bowiem nowoczesna usługa dedykowana głównie przedsiębiorcom i właścicielom powierzchni handlowo-usługowych, którzy chcą jak najlepiej wypaść nie tylko w oczach swoich klientów, ale także na tle szybko rozwijającej się konkurencji.

Zobacz też